Шкільне харчування за програмою ООН: як проєкт будуть реалізовувати на Тернопільщині

Шкільне харчування за програмою ООН: як проєкт будуть реалізовувати на Тернопільщині

На Тернопільщині реалізують програму шкільного харчування Всесвітньої продовольчої програми ООН. Для участі відібрали 33 школи.

Про це розповіла директорка департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА Ольга Хома.

— Навчальні заклади обирались за анкетуванням від ООН. За результатами конкурсу для участі у Програмі було відібрано 33 школи області - як малі, так і великі, — Програма буде відшкодовувати 30% від вартості харчування учнів 1-4 класів.

За словами чиновниці, програма працювати так: кожен навчальний заклад зобов'язаний звітувати щодня за кількістю порцій, які були приготовлені. У програмі беруть участь навчальні заклади, у яких є як одноразове, так і дворазове харчування. Відповідно до цього кількість учні подаватиметься менша, а кількість порцій — більша.

Відео дня

Головна мета програми полягає у підтримці навчальних закладів щодо реалізації завдань реформи шкільного харчування шляхом підвищення якості їжі та допомоги батькам, які мають економічні труднощі, у частковому відшкодуванні плати за шкільне харчування.

Програма шкільного харчування має на меті не лише надати фінансову підтримку, але й сприяти підвищенню знань кухарів та персоналу.

Нагадаємо, є категорії дітей, які мають право на безоплатне або частково платне харчування. Як отримати пільгу та які документи необхідно підготувати, журналісти «20 хвилин» з’ясовували в управлінні освіти.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up