Скільки може заробляти вчитель історії України в Тернополі? (новини компаній)

Вчительська зарплата в Україні залежить від багатьох факторів: стажу та категорії, наявності класного керівництва, гурткової, навчально-методичної роботи та інших надбавок. Ще один важливий фактор – рівень життя та цін, що територіально може значно відрізнятися. Для пересічного вчителя з середнім стажем це близько 10000 грн. Однак молоді вчителі отримують набагато менше, особливо у селах і невеликих містах.
Середній дохід вчителя історії у Тернополі складає близько 8500 грн, у Львові – майже 9000 грн, у Харкові – 10000 грн, в Одесі – близько 11000, а в Києві – 12500 грн. Але якщо ви тільки почали працювати у школі, на таку зарплату можете відразу не розрахувати. Можна переїхати в інше місто або ж за кордон і додатково працювати там, що як ніколи актуально в умовах війни. Однак є й простіші способи підвищити свій дохід:
-
займатися репетиторством;
-
розробити свій курс лекцій і продавати його;
-
влаштуватися в приватну онлайн-школу тощо.
Який дохід від приватних занять може отримувати репетитор з історії?
Історія України – це основний предмет ЗНО, тому попит на приватних педагогів завжди великий. Розглянемо, скільки ж може заробляти репетитор у найбільших містах.
-
Київ
За умов 15 занять/тиждень (350 грн/заняття) – 21000 грн; вчитель, що підробляє репетиторством, 33500 грн.
-
Харків
За 15 занять/тиждень по 250 грн/год репетитор отримає 15000 грн; вчитель, що підробляє репетиторством, 25000 грн.
-
Одеса
За 15 занять/тиждень по 250 грн/год – 15000 грн; вчитель, що підробляє репетиторством, 26000 грн.
-
Львів
За 15 занять/тиждень по 250 грн/год – 15000 грн; вчитель, що підробляє репетиторством, 24000 грн.
-
Тернопіль
За 15 занять/тиждень по 200 грн/год – 12000 грн; вчитель, що підробляє репетиторством, 20500 грн.
Як просувати свій педагогічний імідж у різних сервісах?
Для того щоб бути зі своїми учнями на одній хвилі, створіть свій професійний акаунт в тік-ток, інстаграмі та інших сервісах. Додайте нотку специфічності та впізнаваності. Це посилить зацікавленість учнів не лише у вас самих, а й у вашому контенті.
-
chuguystyr
Популярний канал у тік-тоці з майже 10 000 підписників, де історичні події ілюструються у вигляді відомих мультиків та мемів.
-
history_zno_with_ira
Тік-ток канал викладачки історії Ірини Федак, яка ділиться цікавими лайфхаками щодо запам’ятовування складних питань у підготовці до ЗНО.
-
znoist_tarasenko
Інстаграм-канал з підготовки до ЗНО репетиторки Наталії Тарасенко, яка пропонує також продаж авторських карток з історії.
-
zno_historyyy
Ще один Інстаграм-ресурс від репетиторки Катерини Торської, яка використовує свій канал як платформу для реклами власних уроків, продажу авторських конспектів з історії України.
-
zno_hist
Колективний канал в Інстаграм, де автори роблять акцент на ілюстраціях та коротких поясненнях.
Що може зробити сучасний викладач історії, аби поліпшити престижність своєї праці?
Займатися репетиторством завжди вигідно: і як основною роботою, і як джерелом додаткового заробітку. Але треба дбати про самопрезентацію, рекламу та постійну підтримку іміджу. Це легко зробити за допомогою соцмереж, в яких учні проводять чимало вільного часу. Подумайте, як подавати навчальний матеріал цікаво й креативно, щоб на ваш канал чи сайт хотілося повертатися ще і ще.
Не обов’язково бути вчителем, щоб давати приватні уроки. Якщо ви добре володієте та захоплюєтеся історією, чому б не поділитися своїми знаннями з іншими?
Підготовлено за підтримки онлайн-школи BukiSchool