RIA плюс
RIA плюс
430050
RIA плюс - Всі Статті (768)

Банер Степана Бандери, який пошматувало вітром 14 січня, уже знімають працівники. 

28 жовтня близько 30 країн світу, зокрема й Україна, відзначають День бабусь і дідусів. Редакція "20 хвилин" вирішила розбавити новинну стрічку позитивними історіями про найрідніших. Ми розповідаємо про своїх бабусь і дідусів та закликаємо вас приєднатися до нас.

З 1 жовтня у тернопільському транспорті почав діяти ряд змін. Безготівкова оплата, купівля проїзних, дія єдиного електронного квитка... Здається, всі забули про те, що вартість проїзду зросла. Те, що наші журналісти побачили зранку 1 жовтня, нікуди не годиться. Як ми переконалися, зміни запровадили, а організувати нормальну підготовку так і не змогли! 

Важко знайти слова втіхи, коли з життя йдуть рідні та близькі серцю люди. Ще важче прийняти біль втрати, коли раптово помирають молоді люди, у яких попереду ще, здавалося б, багато планів, мрій та нереалізованих ідей.

Переможці розіграшу, які оформили підписку на сайт «20 хвилин», отримали свої подарунки у п'ятницю, 3 вересня. Нагадаємо, що з нагоди 30-річниці Незалежності та Дня міста редакція провела кілька цікавих акцій для читачів. 

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

Яким був Тернопіль наприкінці 70-х років? Як виглядали культові локації міста, котрі, можливо, ще пам’ятаєте Ви або ж Ваші батьки? «20 хвилин» проводять невеликий екскурс в історію ключових пам’яток Тернополя.

Усе більше тернополян у теплу пору гуляють надворі. Тому особливої актуальності набирає питання громадських вбиралень. Журналіст «20 хвилин»  перевірив чотири громадські вбиральні, аби подивитися, у якому вони стані. Три з них безкоштовні, одна — за гроші.  

У неділю, 13 червня, у Тернополі працював Центр масової вакцинації проти COVID-19. Тернополяни могли отримати щеплення із 09:00 до 16:00 у Центрі дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка, що розташований на проспекті Злуки, 45.  Журналісти «20 хвилин» відвідали Центр вакцинації і перевірили, яка ситуація там зараз, чи є черги, що думають про щеплення люди, які уже вакцинувалися та коли можеа буде щепитися. 

keyboard_arrow_up