RIA плюс
RIA плюс
430050
RIA плюс - Всі Статті (980)

У Тетянин день, який традиційно відзначається 25 січня, церква вшановує пам'ять великомучениці Тетяни. Ми запитали тернопільських Тетян, чому їх так назвали, та як вони святкують свої іменини.  

Шукаєте роботу? Тоді ця рубрика для вас! Свіжі та актуальні пропозиції роботи від тернопільських компаній.

Чи задавались Ви коли-небудь питанням про свій рівень англійської мови і як його визначити?

334 дні в Україні триває війна.  Тернопіль продовжує забезпечувати зимовою військовою формою та амуніцію військові частини, які сформовані у Тернополі чи Тернопільській області. 

Чоловік, який завчасно попередив про плани вторгнення росії, невдовзі став мішенню. Денис Кірєєв мав зв'язки з російськими воєнними і державними чиновниками.  

Сучасна операційна зала не може обійтися без якісного обладнання. Адже саме новітні технології допомагають медикам як для правильної постановки діагнозу, проведення діагностики, так і забезпечення ефективності проведених маніпуляцій та лікування пацієнтів. Працюємо понад 15 років

Тривала пандемія, повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну та інші потрясіння позначилися на динаміці криптовалютного ринку. Це зумовлено тим, що ціни на криптовалюту зростають в умовах стабільності #новини компаній

У Тернополі продовжують оновлювати міський мобільний застосунок «е-Тернопіль».

16 січня ми відзначили День пам'яті кіборгів, які захищали Донецький аеропорт. Героїв, які мужності та відданості ідеалам вільної та незалежної України. Сьогодні всі наші Герої-захисники – це новітні кіборги, які зупинили навалу московської орди. Також Сергій Надал  відзначив потребу постійно допомагати нашим новітнім кіборгам.

День святителя Василія Великого відзначається сьогодні, 14 січня. Ми запитали у відомих тернопільських Василів, чому їх так назвали та як вони святкують свої іменини.

keyboard_arrow_up