RIA плюс
RIA плюс
430050
RIA плюс - Всі Статті (766)

Важко знайти слова втіхи, коли з життя йдуть рідні та близькі серцю люди. Ще важче прийняти біль втрати, коли раптово помирають молоді люди, у яких попереду ще, здавалося б, багато планів, мрій та нереалізованих ідей.

Переможці розіграшу, які оформили підписку на сайт «20 хвилин», отримали свої подарунки у п'ятницю, 3 вересня. Нагадаємо, що з нагоди 30-річниці Незалежності та Дня міста редакція провела кілька цікавих акцій для читачів. 

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

Яким був Тернопіль наприкінці 70-х років? Як виглядали культові локації міста, котрі, можливо, ще пам’ятаєте Ви або ж Ваші батьки? «20 хвилин» проводять невеликий екскурс в історію ключових пам’яток Тернополя.

Усе більше тернополян у теплу пору гуляють надворі. Тому особливої актуальності набирає питання громадських вбиралень. Журналіст «20 хвилин»  перевірив чотири громадські вбиральні, аби подивитися, у якому вони стані. Три з них безкоштовні, одна — за гроші.  

У неділю, 13 червня, у Тернополі працював Центр масової вакцинації проти COVID-19. Тернополяни могли отримати щеплення із 09:00 до 16:00 у Центрі дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка, що розташований на проспекті Злуки, 45.  Журналісти «20 хвилин» відвідали Центр вакцинації і перевірили, яка ситуація там зараз, чи є черги, що думають про щеплення люди, які уже вакцинувалися та коли можеа буде щепитися. 

Журналісти «20 хвилин» побували на Гаївському мості та подивилися, що вже тут зробили. Коли нарешті відкриють проїзд? Читайте нижче.

Набридло гортати стрічку соцмереж тернополян та гостей Файного міста і бачити одні і ті ж локації? Невже у Тернополі красиві місця для позування на камеру закінчуються на Театральній площі та набережній Ставу? «20 хвилин» ламають стереотипи. Ми підібрали для вас ТОП-7 нестандартних локацій для фотосесії у нашому місті.     

У червні в Тернополі відбудеться сім “живих” концертів. Виступи дадуть як давно заслужені представники вітчизняної естради, так і музиканти, які набирають популярність. Ціни на квитки коливаються від 200 до 3000 гривень.  Коротко про кожну з музичних подій далі!

Пожежа в квартирах і будинках - поширена причина загибелі тисяч і тисяч людей. Стара електропроводка, паління і включені електроприлади - найголовніші союзники вогню. Якщо пожежа сталася, слід діяти без зволікання.

keyboard_arrow_up