RIA плюс
RIA плюс
430050
RIA плюс - Всі Статті (746)

У більшості регіонів України щедрують 13 січня – у вечір напередодні Старого Нового року. Цікаво, що щедрiвки притаманнi тiльки українскому народу. За нашими звичаями щедрують лише дiвчата та, звісно, діти. До опівночі вони мають обійти будинки, бажаючи щастя та добробуту господарям. У деяких областях щедрувати йдуть напередодні Водохреща, 18 січня.  

Для міської дитячої лікарні рік став випробувальним. Але разом з тим тут навчилися працювати ще ефективніше. Про здобутки і плани розповів керівник закладу Андрій Артимович.

Пожежа в квартирах і будинках - поширена причина загибелі тисяч і тисяч людей. Стара електропроводка, паління і включені електроприлади - найголовніші союзники вогню. Якщо пожежа сталася, слід діяти без зволікання.

Стреси, інфекції та низка інших факторів можуть підірвати здоров'я дітей. Працівники КНП "Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня" докладають усіх зусиль, аби зберегти їм гарний фізичний та моральний стан.

Вони заробляють від 500 грн за пів години і по-різному називають свою професію. Є старші, а є і досить юні пані. А надають послуги не тільки в банях, орендованих квартирах, а і найближчих парках. Як працює секс-бізнес у Тернополі, кого за це можуть покарати, перевірили журналісти "20 хвилин"

Віщуни, ворожки, ясновидиці, екстрасенси, енерготерапевти  – усі вони обіцяють достаток та розказують про ваше минуле, теперішнє та навіть майбутнє. Журналісти «20 хвилин» на собі перевірили, чи справді за фіксовану винагороду у таких кабінетах можна почути хоча б крихту правди.

28 жовтня близько 30 країн світу, зокрема й Україна, відзначають День бабусь і дідусів. Редакція "20 хвилин" вирішила розбавити новинну стрічку позитивними історіями про найрідніших. Ми розповідаємо про своїх бабусь і дідусів та закликаємо вас приєднатися до нас.

З кожною дитиною працюватиме ціла команда лікарів, які визначатимуть рівень порушень життєдіяльності організму дитини та підбиратимуть дієве лікування.

Сьогодні, 25 жовтня, у Тернополі відбулися місцеві вибори. Обирали мера та депутатів міської ради, а також вперше – депутатів районної та обласної ради. Журналісти "20 хвилин" не тільки активно стежили за виборчим процесом та повідомляли про всі події цього дня, а й провели власне опитування тернополян на виході із дільниць. З метою прогнозування можливих результатів виборів. Як відповідали респонденти – дивіться нижче.

Скандал у черзі розгорівся на дільниці - 611105 - у 12-ій школі. Люди довго стояли у черзі. А потім почалися сваритися не тільки між собою, а і з членами ДВК. 

keyboard_arrow_up