RIA плюс
RIA плюс
430050
RIA плюс - Всі Статті (734)

Велика втрата не тільки для рідних, друзів, а і всієї футбольної спільноти. Через ускладнення від коронавірусу помер один з найдавніших фанатів тернопільської "Ниви". 

Василь Дяків переміг за версією найпрестижнішої національної премії  Global Teacher Prize Ukraine.

Брак паркувальних місць – одна з найголовніших проблем тернопільських водіїв. І навіть – пішоходів. Адже через автомобілі, що лишають посеред вулиць, тротуарів тощо, страждають усі. Чи доводилося вам бачити порушення? Як ви на них реагували?

Ми звикли нарікати на когось і чекати, що хтось буде міняти наше життя на краще. Нарікати на обставини – мабуть, наша ментальна звичка. І так ми тупцюємо на місці роками. Але не говоримо прямо – успіх будь-якої справи починається з її керівника.

Осінь - неспокійна пора для дорожнього руху. "20 хвилин" вирішили зробити тест для пішоходів, щоб кожен зміг перевірити, чи знає правила дорожнього руху.

Директор КНП "Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня отримав орден "Сила Милосердя" від Всеукраїнського об'єднання "Країна". Каже, що ця відзнака – однозначно, усього колективу, який готовий підставити плече та підтримує у всіх починаннях.

Лікарі вважають, що діти, які мають щеплення від різних недуг, мають більш тренований імунітет, порівняно з тими, кого принципово не вакцинують. Якщо вакцинацію припинити, може виникнути спалах вакцинокерованих інфекційних хвороб.

Чи зможете ви розпізнати, де слова топового українського політика, а де – мотиваційні цитати із соцмереж?

У лабораторії міської дитячої лікарні виконують понад 40 видів різноманітних аналізів. Хто може їх пройти, які з них є безкоштовними, а які – за гроші, дізнавалися "20 хвилин".

COVID-19 поставив на паузу багато соціально-важливих сфер життя. На період карантину припинили надання послуг і санаторно-курортного лікування в області. Роботу всіх закладів призупинили на невизначений період, а прийом діток, відповідно, не проводили. Що змінилося за ці кілька місяців та коли малеча нарешті зможе оздоровитися?

keyboard_arrow_up