RIA плюс
RIA плюс
430050
RIA плюс - Всі Статті (726)

Автобус, який перевозив близько 40 громадян України, потрапив у ДТП поблизу міста Богуславіце Сілезького воєводства на півдні Польщі. Як повідомляє Укрінформ, автобус прямував із Тернополя. 

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

Бути медиком, навіть якщо ти не в білому халаті, - це одна з найскладніших і найвідповідальніших професій у світі. Вона вимагає бути сильним, сміливим та вміти приймати складні рішення.  Ця розповідь про людей, які працюють у медичній сфері багато років. Вони не лікарі і не медичні сестри, але їхня робота не менш важлива. Адже кожен з них по-своєму допомагає та рятує життя.

Дуже задимлене приміщення, поруч купа людей і рятувальників. На місці працює журналіст "20 хвилин". Як стало відомо - у вентиляції сталось загоряння. Приміщення задимлено.  

Закоханість можна переплутати із дивакуватістю. Та гормони закоханих людей роблять свою справу. Тому їхня поведінка вписується в деякі стандарти.

Педіатричні відділення щодня приймають маленьких відвідувачів та їх батьків. Для максимальної зручності працює онлайн-запис на прийом до лікаря, тож це суттєво економить час та вирішує питання карантинних вимог.

Пологи та спостереження за вагітністю мають бути безоплатними для пацієнта з 1 квітня. Вартість послуг мають покривати повністю - це гарантують на рівні держави. Однак чи є так на практиці? За що доводиться доплачувати у пологових (ліки, робота лікарів, благодійні внески тощо)? Напишіть свою історію у коментарях.

Ви добре знаєте Тернопільщину та легко можете впізнати головні визначні місця його населених пунктів? Тоді пройдіть тест від "20 хвилин" та перевірте себе.

В Україні триває тиждень громадського здоров’я. Підчас загрози інфікування COVID-19, особливо гостро повстає питання зміцнення імунітету. Які продукти допоможуть зміцнити імунітет: поради фахівців  

Алергія порушує місцевий та системний імунітет, через що діти стають чутливішими до iнфекцiй та мають бiльшу ймовірність заразитися вірусом. Як розрізнити прояв сезонної алергії від небезпечної інфекції, що робити для профілактики захворювання та як його лікувати, розповідають експерти.

keyboard_arrow_up