RIA плюс
RIA плюс
430050
RIA плюс - Всі Статті (884)

Ви можете відчути всі переваги швидкісного інтернету та телебачення від «Колумбус».

Дедалі більше мешканців Тернополя приймає рішення скористатися таким фінансовим інструментом як кредит онлайн на картку.

Вишиванка – неабияка причина гордості для українців! Адже цю красу у своїх колекціях періодично використовують дизайнери світового масштабу та вдягають зірки. Це наша національна ідентичність та просто гарна річ.

М'який, гладкий, збалансований, а ще винятковий смак і приємний посмак із хлібними нотками… Цей напій ідеально підійде до будь-якого застілля. А після того, як ви скуштуєте його у компанії друзів, рідних чи знайомих, захочете ще раз відчути цей аромат. До речі, гарний алкоголь – це ще й ідеальний варіант подарунка, із яким ніколи не прогадаєте.

 Триває інспекція облаштування укриттів у багатоквартирних будинках

Допомогти постраждалим від війни українцям із найнеобхіднішим — їжею — можна, долучившись до ініціативи волонтерської платформи СпівДія. Фандрейзинг на продуктові набори для вимушених переселенців від СпівДії — один із найбільших гуманітарних проєктів в Україні, оскільки охоплює потреби людей у 18 областях.

НАУКОВО-МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФПАТОЛОГІЇ пропонує кожному бажаючому без жодних черг і бюрократії оформити потрібні медичні довідки - для водіїв, для отримання дозволу на зброю, на місце роботи, на місце навчання, оформити санітарні книжки та отримати консультації спеціалістів різних профілів.

Здебільшого вагітність розвивається нормально та успішно завершується народженням здорового малюка. Однак іноді вона протікає з ускладненнями, й деякі з них досить серйозні, щоб загрожувати здоров'ю і навіть життю. Поговоримо про найпоширеніші. Тернополянам буде цікава дана тема.

Перші шпальти світових змі про війну росії в Україні.

Заклади харчування – численні кафе, ресторани, бари – пропонують широкий асортимент страв, які доставляють в усі куточки міста. Після піци другою стравою, яку замовляють в Тернополі з доставкою, є суші. Суші-бари пропонують різні варіанти цього смачного наїдку. Пропонуємо огляд піцерій та суші кафе у Тернополі: Піцерія Автопорт La Farina Кафе-піцерія "У мами" Сімейний клуб-кафе "Happiness" (Хепінес)

keyboard_arrow_up