RIA плюс
RIA плюс
430050
RIA плюс - Всі Статті (758)

Застуду, грип та Covid-19 викликають різні віруси, проте їхні симптоми можуть бути дуже схожими. Надзвичайно складно одразу визначити, що саме підхопили. Як вберегти дітей від недуг та що робити при симптомах захворювання, радять експерти.

Скільки за місяць отримуєте ви та ваші рідні? А хочете знати, у скільки разів більша заробітна плата у керівника одного з місцевих судів? У два, три, десять, п'ятнадцять чи навіть більше?  Ми проаналізували декларації та показуємо, що за плечима у служителів Феміди. 

О 19 годині на міському стадіоні імені Романа Шухевича розпочався фінальний матч Кубка України між київським "Динамо" та луганською "Зорею". На матчі присутні 3 000 глядачів.

Через епідеміологічну ситуацію на фіналі Кубка України з футболу тернопільський стадіон буде заповнений глядачами лише на 20 відсотків. Отже, не більше 3 000 осіб зможуть бути присутні на матчі.  Тернополяни скаржаться, що не могли придбати квитки, оскільки частину забрали клуби для вболівальників, частину – міськрада Тернополя, та і на сайтах з продажу є оголошення від перекупщиків. Кому ж насправді дісталися квитки? Пробуємо розібратися. 

21 квітня у Тернополі на міському стадіоні імені Романа Шухевича відбувся півфінальний матч Кубка України з футболу, де зустрілися волочиський "Агробізнес" та київське "Динамо". Волочиська команда в минулому матчі вже вибили з турніру ще один гранд українського футболу – команду "Шахтар" Донецьк.   Гра була цікавою, хоча київська команда і здобула впевнену перемогу. Не обійшлося без конфлікту. 

У міській дитячій лікарні дбають не тільки про безпечне лікування маленьких пацієнтів, а й їх комфорт. На жаль, ситуація із коронавірусом залишається нестабільною в нашому регіоні. Але, незважаючи на виклики пандемії, у закладі щодня докладають зусилля, щоб йти у ногу з вимогами часу та вдосконалювати рівень надання послуг пацієнтам.

Ми зібрали інформацію про медиків із Тернопільщини, які померли від ковіду. Таким чином намагаємось показати людей, захованих за цифрами статистики і вже звичними словами – "летальні випадки". На жаль, цей список далеко не вичерпний.

Жодних сумнівів: пандемія коронавірусу — величезна трагедія. Для медиків, які з перших днів борються з пандемією, вірус – це не абстракція. Як у дитячі лікарні навчилися надавати допомогу хворим, читайте в тексті.

Ціна на цукор як в Україні, так і в Тернополі, починаючи з жовтня, стрімко зростає. За даними Державної служби статистики, коли торік у січні цукор коштував 12,24 грн за кг, то вже у грудні – 19,75 грн, а в січні 2021-го – 21,04 грн. Тож на початку цього року він подорожчав, порівняно з аналогічним періодом 2020-го, на 54,7 відсотка.  Що чекати далі? Чи й надалі зростатиме ціна на цукор? Ми проаналізували, що відбувається на ринку і темпи виробництва солодкої продукції на Тернопільщині.

Зараз тривають судові баталії довкола Тернопільської районної лікарні. Жодна із протиборчих сторін – Тернопільська районна рада і Тернопільська міська рада – не бажають здаватися і звинувачують один одного у лихих намірах прибрати до рук майно лікувального закладу. Суть і розвиток конфлікту аналізували «20 хвилин».

keyboard_arrow_up