RIA плюс
RIA плюс
430050
RIA плюс - Всі Статті (718)

Чи практикують у Тернополі лікування діток, у яких підтвердили наявність коронавірусної інфекції, у домашні умовах? Як лікар здійснює нагляд та коли не обійтися без перебування у стаціонарі – відповіді у матеріалі.

На даний час остаточно не визначено, як новий коронавірус впливає на дітей та вагітних, однак у випадку захворювання на ГРВІ необхідно негайно повідомити лікаря. Не займайтесь самолікуванням та дотримуйтесь правил карантину.

Кількість хворих на коронавірус на Тернопільщині зростає. Наразі офіційно підтвердили 26 випадків. 

Чотири нових випадки COVID-19 підтвердили на Тернопільщині 25 березня о 21.00. І ще три  - опівночі. Загалом в області виявили 15 хворих. 

Ще п'ятеро людей захворіли на коронавірус у сусідній області. Про це офіційно повідомило МОЗ. 

В Україні підтверджено 21 випадок COVID-19. В Івано-Франківську померла жінка, інфікована коронавірусом.

Разом з евакуйованими з Китаю людьми у Нових Санжарах 14 днів проведуть Прем'єр-міністр Олексій Гончарук та міністр МОЗ Зоряна Скалецька. Вони готові бути поруч з людьми та закликають усіх українців адекватно оцінювати ситуацію та не піддаватися паніці. 

Стосовно транспортування та карантину існують конкретні рекомендації World Health Organization (WHO), яких варто дотримуватися. Їхнє дотримання мінімізує ризики поширення хвороби. Про це рекомендації розповіла екс-міністр МОЗ Уляна Супрун.

Унаслідок голосування другого півфіналу національного відбору на Євробачення-2020 до фінальної частини відбору пройшли виконавці David Axelrod та KHAYAT, а також тернопільський гурт TVORCHI.

Одна людина загинула, іншу з травмами доправили до лікарні - такі наслідки дорожньо-транспортної пригоди на Кременеччині. 

keyboard_arrow_up