RIA плюс

RIA плюс

430050
RIA плюс - Всі Статті (1397)

На вулиці Грушевскього працівники поліції та спецпризначенці КОРД. Там проводять слідчі дії. Що відомо? Про це у матеріалі! 

Важливою подією в популяризації українського мистецтва за кордоном стало відкриття 3 липня 2024 року в Іспанському місті Барселона персональної благодійної виставки «Метаморфози» художника з Тернополя Михайла Петровича Кузіва. 

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна — республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.  

Благодійний фонд Сергія Притули разом з monobank та Сергієм Стерненком запустили мегазбір “Нічний кошмар”. 

Як отримав поранення, рятуючи побратима? Чим займається під час реабілітації та чи виникають складнощі у використанні протеза? Про що мріяв під час служби і що робитиме після лікарні? Руслан Прокоп'юк поділився з журналістами «20 хвилин» власною історією. Ми створили цей матеріал як учасник Мережі «Вікно Відновлення». Все про відновлення постраждалих регіонів України дізнавайтеся на єдиній платформі recovery.win.

Торік Служба відновлення та розвитку інфраструктури розпочала ремонт штучної споруди на трасі Р-39 Броди – Тернопіль на під’їзді до обласного центру. Міст через струмок був зведений 1952 року. Через численні дефекти його було потрібно невідкладно відремонтувати.

Розпочинаємо заміну комунікацій на підходах до мосту через річку Гнізна на трасі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече у рамках реконструкції споруди. У зв’язку з цими роботами тимчасова переправа для легкового транспорту не буде функціонувати.

Редакція сайту «20 хвилин» та газети «RIA плюс», а також загальноосвітня школа №28 домовилася про партнерство. Таким чином вони хочуть розвивати медійну грамотність та освіченість серед молоді. 

Невдовзі у всі домівки завітає Великоднє свято з радісними вітаннями, пасочками та яскраво прикрашеними писанками. Готуючись до свята, батькам не слід забувати про безпеку діток, зокрема, по відношенню до харчування.

Брифінг щодо безпеки під час Великодніх богослужінь відбувся в Тернополі в медіацентрі ОВА 2 травня.  

keyboard_arrow_up