Тернопільська універсальна бібліотека запрошує на безкоштовні курси вивчення польської мови

Тернопільська універсальна бібліотека запрошує на безкоштовні курси вивчення польської мови

Участь у курсі повністю безкоштовна, лиш потрібно оформити читацький квиток бібліотеки.

У червні 2022 року Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека взяла участь у конкурсі грантів від європейського культурного фонду «Європейський виклик 2022» (“European Challenge 2022”) та успішно виграла його з проектом «Польська без кордонів».

Відтак розпочався безкоштовний набір на курси з вивчення польської мови різних рівнів, повідомляють в бібліотеці.

КУРС ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ В ПОЛЬСЬКІ ВУЗИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ (РІВЕНЬ A0 — В1)

Відео дня

Курс розрахований на учнів 8-11 класів і допоможе підготуватися до навчання у польських закладах середньої та вищої освіти.

Обсяг передбаченого матеріалу (лексичного та граматичного), а також вироблення навичок аудіювання, розуміння прочитаних текстів, письма, усного мовлення відповідає вимогам до рівня володіння польською мовою як іноземною рівня В1.

РОЗМОВНО-КУЛЬТУРНИЙ КЛУБ «POLONISTА» (РІВЕНЬ А2 – В1)

Курс розрахований на дорослих, які володіють польською мовою не менше, ніж на рівні А2. Основне скерування курсу – сприяти розвитку мовленнєвих навичок учасників, а також розширити їх знання з історії, історії культури та географії Польщі, одночасно поглиблюючи лексичну та граматичну компетенції учасників.

«ПОЛЬСЬКА БЕЗ КОРДОНІВ» (РІВЕНЬ 0-А1) 

Курс розрахований на слухачів, котрі починають вивчати польську мову «з нуля». Форма занять – аудиторна або змішана (із використанням платформи ZOOM) .

На курсі формуватимуть вміння говорити та писати на побутові та ситуативні теми. 

Вивчатимуть фонетику, лексику та граматику, різні типи словосполучень і мовні кліше, а також ознайомлять з правилами мовленнєвого етикету.

«ПОЛЬСЬКА ПО СУБОТАХ» (РІВЕНЬ 0-А1)

Курс розрахований на слухачів, котрі починають вивчати польську мову «з нуля». Форма занять – дистанційна (із використанням платформи ZOOM) або змішана (з урахуванням того, що слухачами цього курсу є мешканці районів Тернопільщини та тимчасово переміщені особи).

На курсі формуватимуть вміння говорити та писати на побутові та ситуативні теми. 

Вивчатимуть фонетику, лексику та граматику, різні типи словосполучень і мовні кліше, а також ознайомлять з правилами мовленнєвого етикету.

Викладачі:

Юрчишин Тетяна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов, інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ, викладач польської юридичної мови (термінології) Школи польського та європейського права – спільна програма юридичного факультету Ягеллонського університету (м. Краків) та Західноукраїнського національного університету. Отримала сертифікат Ягеллонського університету про знання польської мови на рівні C1.           

Лобас Наталія – кандидат філологічних наук, викладач польської мови, перекладач, засновник та керівник школи польської мови «MojaPolska» у Тернополі.

Нагадаємо, у Тернополі розпочав роботу перший Освітній Хаб. Тренери вже запустили кілька курсі як онлайн, так і офлайн. Тож чекають всіх бажаючих на навчання. 

 Читайте також:

Англійська, ІТ та навіть майстер манікюру – як і де тернополянам опанувати нові навички безкоштовно

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач04

    Весь світ вчить англійську, ми - польську.
  • Оксана Перун

    Бережіть себе.

keyboard_arrow_up