Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень

Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень
Фото: Скриншот з відео міської ради

У Тернополі 33 випускники, які показали найкращі результати на НМТ-2026, отримали грошові премії — від 4 до 16 тисяч гривень залежно від кількості предметів, з яких вони набрали максимальні 200 балів. Зазначимо, що один з нагороджених на НМТ отримав максимальні 600 балів.

Нагородження відбулось на урочистій академії напередодні Дня міста 14 серпня. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

— Цього року грошові премії отримали 33 випускники. Розмір винагороди залежав від кількості максимальних результатів, отриманих на НМТ. За 200 балів з одного предмета учні отримали по 4 тисячі гривень, за 200 балів із двох предметів – по 8 тисяч гривень, а за 200 балів із трьох предметів – по 16 тисяч гривень, — йдеться в повідомленні.

У міськраді відзначили, що цьогоріч один тернопільський випускник склав НМТ на 600 балів, а четверо - на 400 балів. Решта нагороджених учнів отримали 200 балів з одного предмета.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

keyboard_arrow_up