В ТНЕУ – перша в Україні Школа професійного розвитку «Акме»

Кабінет практичної психології для учасників Школи професійного розвитку «Акме» відкрили на юридичному факультеті ТНЕУ в рамках святкування 20-річчя. Проект Школа професійного розвитку «Акме» – перший в Україні. 

В ТНЕУ – перша в Україні Школа професійного розвитку «Акме»

Його започаткували з метою підвищення рівня практичних професійних знань, умінь і навичок студентів спеціальностей психологія та соціальна робота; формування у майбутніх фахівців професійного мислення, культури, професійно-моральних цінностей; розширення співробітництва кафедри психології та соціальної роботи із організаціями та закладами, які надають спектр соціальних і психологічних послуг для населення. Зокрема буде налагоджена співпраця з управліннями соціального захисту населення, центрами соціального обслуговування, реабілітаційними центрами, центрами психологічної допомоги та консультування, правоохоронними органами,  органами державної влади і місцевого самоврядування, з іншими  установами та організаціями. Заняття у Школі професійного розвитку «Акме» відбуватимуться після пар.

У день відкриття червону стрічку розрізали декан юридичного факультету ТНЕУ Сергій Банах та завідувач кафедри психології та соціальної роботи, професор Анатолій Фурман.

Подія відбулася у присутності поважних гостей – директора Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної Академії педагогічних Наук України, доктора психологічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Віталія Панка, завідувачки кафедри загальної та диференціальної психології Південноукраїнського національного університету ім. К. Ушинського, доктора психологічних наук, професора, заслуженого працівника науки і техніки України, почесного академіка Національної Академії Педагогічних Наук України Ольги Саннікової, професора Південноукраїнського національного університету ім. К. Ушинського, доктора психологічних наук Олександра Саннікова, дипломованого психолога, психотерапевта Європейського та Українського реєстрів  за напрямком позитивна психотерапія, члена Української спілки психотерапевтів Галини Несмашної. Завітали й місцеві фахівці – психолог Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Фролова-Безкоровайна, фахівць соціальної роботи Руслан Вихрущ,  доцент кафедри практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, кандидат психологічних наук Ірина Чорна, завідувач навчально-методичним центром психологічної служди і соціальної роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Зоряна Коротюк.

 

Коментарі
18:22 Поліція розслідує загадкову смерть тернопільського військового 18:00 Чим щотижня займається «банда малолітніх волонтерів»? photo_camera 17:00 Викладачі та студенти ТНПУ активно долучаються до цитрусового виклику 16:25 Водій на "Бумері" вживав алкоголь після ДТП photo_camera 16:00 Голосування розпочато: хто отримає 10 тисяч за кращий хіт про Тернопіль 15:20 10 років тому у Косово загинув миротворець ООН з Тернополя Ігор Киналь photo_camera 14:20 ДТП на перехресті вулиць Шептицького і Живова: зіткнулись дві іномарки photo_camera 13:12 Як отримати власне житло молодій сім’ї 12:40 На Тернопільщині закарпатці обікрали приватне підприємство на 100 тис. грн 12:10 Різка дія холоду сприяє виділенню ендорфінів 11:40 На початку квітня у Тернополі відбудеться футбольний чемпіонат серед дівчат 11:00 У смерті свого малюка батьки звинувачують лікарів 10:00 «Я не загартовуюся і не моржую, просто люблю холод…»

Цікаві майстер-класи, концерт  молодого гурту Tvorchi , презентація фільму «Посттравматична рапсодія», Koza stand-up 5, «Лялькове...

У "Свободівців" - поповнення замість трьох депутатів, яких виключили з партії  

Чиновники міськради кивають у бік дорожників, мовляв, дорогою опікуватись мають саме вони. А в Службі автодоріг нарікають...

У поліції кажуть – все відбуватиметься в рамках операції «Мігрант». Юрист наголошує: перевірка на причетність до злочину...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up