В ТНЕУ – перша в Україні Школа професійного розвитку «Акме»

Кабінет практичної психології для учасників Школи професійного розвитку «Акме» відкрили на юридичному факультеті ТНЕУ в рамках святкування 20-річчя. Проект Школа професійного розвитку «Акме» – перший в Україні. 

В ТНЕУ – перша в Україні Школа професійного розвитку «Акме»

Варто відвідати

Живописні спостереження Дениса Струка покажуть у «Бункермузі»

Його започаткували з метою підвищення рівня практичних професійних знань, умінь і навичок студентів спеціальностей психологія та соціальна робота; формування у майбутніх фахівців професійного мислення, культури, професійно-моральних цінностей; розширення співробітництва кафедри психології та соціальної роботи із організаціями та закладами, які надають спектр соціальних і психологічних послуг для населення. Зокрема буде налагоджена співпраця з управліннями соціального захисту населення, центрами соціального обслуговування, реабілітаційними центрами, центрами психологічної допомоги та консультування, правоохоронними органами,  органами державної влади і місцевого самоврядування, з іншими  установами та організаціями. Заняття у Школі професійного розвитку «Акме» відбуватимуться після пар.

У день відкриття червону стрічку розрізали декан юридичного факультету ТНЕУ Сергій Банах та завідувач кафедри психології та соціальної роботи, професор Анатолій Фурман.

Подія відбулася у присутності поважних гостей – директора Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної Академії педагогічних Наук України, доктора психологічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Віталія Панка, завідувачки кафедри загальної та диференціальної психології Південноукраїнського національного університету ім. К. Ушинського, доктора психологічних наук, професора, заслуженого працівника науки і техніки України, почесного академіка Національної Академії Педагогічних Наук України Ольги Саннікової, професора Південноукраїнського національного університету ім. К. Ушинського, доктора психологічних наук Олександра Саннікова, дипломованого психолога, психотерапевта Європейського та Українського реєстрів  за напрямком позитивна психотерапія, члена Української спілки психотерапевтів Галини Несмашної. Завітали й місцеві фахівці – психолог Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Фролова-Безкоровайна, фахівць соціальної роботи Руслан Вихрущ,  доцент кафедри практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, кандидат психологічних наук Ірина Чорна, завідувач навчально-методичним центром психологічної служди і соціальної роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Зоряна Коротюк.

 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up