Як виграти безкоштовну поїздку до Польщі чи планшети знають розумні школярі зі всієї України

Як виграти безкоштовну поїздку до Польщі чи планшети знають розумні школярі зі всієї України

Інтелектуальний турнір між школярами „Народжені перемагати” відбувається 2-3 березня в Тернопільському національному економічному університеті. Кубок ректора ТНЕУ виборюють близько трьохсот учнів з Тернополя і Тернопільської області, Львівщини, Волині, Донбасу.

-  Ми повинні підтримувати талановиту молодь. В цій залі зібралось майбутнє України, і ми повинні цьому майбутньому дати «зелене світло»,  - сказав ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий. 

На турнірі старшокласники дискутують за вибором на правову, історико-філологічну або соціально-психологічну тематику. У команді по п’ять учасників. Команда може брати участь в роботі лише одного напрямку.

- Беремо участь у правничій секції турніру. Мої учні, особливо ті, які хочуть отримати  юридичну освіту, запалилися ідеєю позмагатися з однолітками, - розповідає вчитель історії та правознавства з Підволочиська Людмила. -  Самі й підготували презентацію для заявки на цей Кубок. Сподіваємось, що покажемо гідний результат.

В рамках кожної секції команди ведуть між собою дебати на важливі суспільні теми, щоб показати вміння чітко і логічно мислити, аргументовано відстоювати власну думку.

В рамках дебатів кожна команда побувала у трьох ролях: Доповідача, Опонента та Рецензента. Незалежне жюрі із викладачів ТНЕУ оцінювало відповіді учасників.

Серед пропонованих до обговорення питань були виборність суддів в Україні, поняття патріотизму та інші. Були і цікавіші теми для школярів.

До прикладу, бурхлива полеміка виникла в одній із груп стосовно соціальних мереж. Одні послідовно відстоювали думку про корисність постійної комунікації в інтернеті, інші наводили багато прикладів їх руйнівної дії на психіку дітей, наприклад історію про низку, провокуючих суїцид, сайтів, відомих як «Сині кити».

Відбірковим етапом турніру стали презентації, які представники шкіл повинні були підготувати до першого грудня 2016 року і відправити на електронну скриньку оргкомітету. Переможці першого етапу здобули можливість взяти участь у дебатах 2 березня (II тур).

Завершальний III етап відбудеться 3 березня і матиме форму вікторини, а капітани будуть змагатися між собою в ерудиції. Три найкращих команди - по одній від секції — отримають право безкоштовно відвідати Польщу, а троє найкращих гравців виграють планшети. Крім того, усі учасники отримають рекомендації для зарахування на юридичний факультет економічного університету.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 листопада 21:00 Оштрафували водія маршрутки, який на 15 Квітня рухався зустрічною play_circle_filled 20:01 Коли кожна секунда на вагу золота: як подружжю Різванових вдалося врятуватися з палаючої багатоповерхівки 19:00 Укрзалізниця запускає нові міжнародні маршрути Від читача 14:08 Що означає поняття "нове робоче місце"? 18:05 Вихідні у грудні — чи будуть українці відпочивати на Різдво та Новий рік 17:23 Учень тернопільської школи №28 Артем Сведина став Чемпіоном світу з козацького двобою 16:55 Діти, які зупиняють ракети: на Стуса з'явився мурал від «Львівського Бенксі» 16:15 Світло молитви в темряві війни: 28 листопада у Тернополі молитимуться за полеглих захисників 15:40 Який стан постраждалих внаслідок російської атаки на Тернопіль play_circle_filled 15:20 Біля спортивної школи на Острозького облаштовують безбар’єрний маршрут photo_camera 14:50 На щиті повертається 25-річна Героїня з Бережан Мирослава Копча 14:20 Мої рятувальники прийшли: маленький тернополянин обійняв героїв, котрі врятували йому життя 13:53 «Ця була дитина-сонечко»… У лікарні померла 12-річна Андріана Унольт, яка постраждала від ворожого удару 13:20 На Стуса відновили рух громадського транспорту 12:45 Ліки зі знижкою можуть придбати військові в застосунку Армія+ 12:10 В аварії у Бережанах загинув водій елекроскутера 11:30 На дев'ятий день після трагедії Тернопіль молиться за жертв ракетного удару play_circle_filled 11:17 Англійська у Тернополі: як і де вивчати мову? (на правах реклами) 10:30 Ще одна дитяча втрата: в лікарні померла 12-річна Адріана, яка постраждала від ракетної атаки на 15 Квітня photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up