Партнер рубрики Події

10 школі Тернополя — 80 років! Як відзначатимуть ювілей?

10 школі Тернополя — 80 років! Як відзначатимуть ювілей?

Гучних святкувань немає і не може бути. Проте за допомогою всіх заходів, які у ці дні проводять в школі, вшановують тих випускників і батьків учнів, які віддали життя за Україну на фронті і збирають кошти на підтримку ЗСУ.

10 школа Тернополя відзначає своє 80-річчя. У школі наголошують: саме відзначають, а не святкують, бо будь-які святкування та імпрези зараз не на часі.

Тут вже відкрили куток пам’яті на честь і шану тих, хто поклав своє життя у боротьбі за Україну: випускника Олександра Дівакова та чотирьох батьків учнів, що навчаються у школі. І проводять чимало заходів, які здебільшого мають єдину мету: збір допомоги ЗСУ.

— Ми вже провели інтелектуальний турнір «Все про все» з учнями з 3 – 11 класів, відбулась акція «Вчителі східного масиву», шаховий турнір, де змагались збірна вчителів, батьків і дві збірні учнів, — розповів директор школи №10 Андрій Газилишин. — Провели благодійний ярмарок, флеш-моб «Українська вишиванка — нашим воїнам», відкрили куток пам’яті Героям — випускнику та батькам наших учнів.

Відео дня

17 травня у школі проводять благодійну імпрезу «Школа – мій перший крок до успіху». Насправді днем народження школи у згадках зазначене 23 квітня 1944 року, але тоді був передвеликодній  період та поминальні дні, тому всі заходи вирішили перенести на травень. І за весь період вже зібрали понад 100 тисяч гривень, які спрямують на потреби воїнів ЗСУ.

— 17 травня будуть нагороджені відзнаками з нагоди 80-річчя нашої школи вчителі, декілька партнерів, які можуть посприяти допомозі армії сьогодні, частинка учнів і батьки, які долучились до збору коштів, — повідомив Андрій Газилишин.  

Проводять тут також зустрічі з випускниками, які закінчили 10 школу. Теперішнім учням вони розповідають про свій шлях як у школі, так і у житті.

Завжди свої круглі дати 10 школа відзначала досить урочисто. Зараз, кажуть, це не на часі. Проте головним гаслом відзнаки цьогорічного ювілею недаремно обрали «Крокуємо до перемоги»…

«20 хвилин» бажає школі-іменинниці процвітання, міцного здоров’я усім і обов’язково — нашої Перемоги!

Приєднуйтесь у коментарях до привітань школі-ювілярці. А випускників 10 школи запрошуємо поділитись своїми шкільними історіями.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up