11 вересня на Київській відбудеться благодійний концерт «З Богом до перемоги» на підтримку Збройних сил

11 вересня на Київській відбудеться благодійний концерт «З Богом до перемоги» на підтримку Збройних сил

У благодійному заході візьмуть участь відомі артисти та громадські діячі Тернополя.

11 вересня у Тернополі відбудеться благодійний концерт «З Богом до перемоги» на підтримку Збройних сил України. 

Про це повідомив голова ОСББ «Київська, 7» Володимир Виваль.

Захід проведуть на прибудинковій території за адресою вул. Київська, 7. Початок концерту о 16:00 годині. 

Ведуча заходу — Леся Любарська, поетеса та почесна жителька Тернополя.

У благодійному концерті візьмуть участь:

  • Гриць Драпак;
  • Лідер гурту «Світозари» — Ігор Яснюк;
  • Тріо «Рапсодія»;
  • Валерій Богаченко;
  • Ірина Демчук;
  • Людмила Червінська;
  • Олег Куцик;
  • Оксана Чайківська;
  • Світлана Прокопчук;
  • Наталя Данилишин;
  • Михайло Глядик;
  • Вікторія Шеквель;
  • Вікторія Дорош;
  • Perfect band;
  • Гурт Arkan;
  • Дует «Окрилені»;
  • Вокальна студія «Тріумф»;
  • Культурний фронт Тернополя;
  • Дитячий танцювальний клуб My Dance Family.

Також на гостей заходу чекатимуть смаколики та вироби власного виробництва.

Усі зібрані під час благодійного концерту кошти передадуть на потреби наших захисників. 

Вхід вільний для усіх бажаючих.

Нагадаємо, що 17 вересня у креативному кластері «NA ПОШТІ» відбудеться благодійний Вечір французької музики.На сцені виступатиме команда професіоналів джазу зі спеціальною програмою «Saison de velours» (Оксамитовий сезон).

 Читайте також:

Тернополян запрошують на благодійний Вечір французької музики: буде атмосферно та романтично

Переспівали популярні пісні. Як тернопільський хор збирав кошти для музикантів на фронті (ВІДЕО ДНЯ)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Oksana Shpak
    Чому ви брешете.Ніякого концерту немає.

keyboard_arrow_up