Під час засідання виконавчого комітету затвердили перерозподіл коштів на придбання розхідних матеріалів, які потрібні для боротьби з COVID-19
Чергове засідання виконавчого комітету відбулось 23 вересня. Члени виконкому затвердили проєкт рішень про перерозподіл кошторисних призначень.
201 тис. гривень - виділені відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення перерозподілили міським лікувальним закладам.
Тернопільський міський лікувально-діагностичному центр отримав 91 тис. гривень на придбання ІФА-тестів.
60 тис. гривень перерозподілили лікарні №3 на придбання кисневих балонів. Як розповів директор Міської комунальної лікарні №3 Юрій Лазарчук, у закладі були проблеми з забезпеченням пацієнтів киснем. Раніше у закладі було 9 кисневих концентраторів. 4 концентратори мав лікувальний заклад, ще на 5 виділили кошти. Також лікарня закупила додатково 5 концентраторів за власні кошти. Загалом тепер їх є 14.
Міський лікувально-діагностичний центр отримав 50 тис. гривень на придбання пробірок для забору ПЛР-тестів. Їх використовують для забору біоматеріалу з ротової та носової порожнини. Кожен комплект одноразовий – пробірка для транспортування та дві ватні палички для мазка.
Тернопільська об’єднана територіальна громада має 8 мобільних груп, які щодня виїжджають до тернополян, яким потрібно зробити забір біоматеріалу для ПЛР-тесту. Також біоматеріал можуть забирати в лікувальних закладах. Як пояснила заступниця начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ольга Ярмоленко, медики працюють понаднормово.
- У Тернополі проводять велику кількість ПЛР-досліджень, - каже Ольга Ярмоленко. - Якщо норма для однієї мобільної бригади – 150 досліджень щомісяця, то наші бригади проводять по 600 досліджень.
Мобільні бригади не прив’язані до конкретних вулиць чи районів міста. Вони виїздять відповідно до складених списків. Також мобільні бригади можуть їхати до сусідніх сіл, які входять до складу Тернопільської ОТГ.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер