4 лютого Тернопільщину відвідає Глава УГКЦ Блаженніший Святослав

- У Чорткові в Катедральному Соборі вр. ап. Петра і Павла Блаженніший Святослав освятить Місійний Хрест.
- Графік богослужінь за участі глави Української греко-католицької церкви — дивіться нижче.
У суботу, 4 лютого, в Катедральному Соборі вр. ап. Петра і Павла глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав проведе освячення Місійного Хреста.
Про це повідомляє Чортківська міська рада.
10:30 – зустріч Блаженнішого Святослава у Соборі;
10:45 – освячення іконопису Святилища Собору;
11:00 – Архієрейська Божественна Літургія;
Освячення Місійного Хреста відбудеться по завершенню Літургії.
Нагадаємо, ювілейний Хрест збудований в рік 500-ліття Чорткова та 30-ліття парафії Катедрального собору. Автором проєкту став знаний Львівський архітектор родом із Чортківщини – Михайло Федик.
Створюючи концепцію Ювілейного Хреста, він хотів наголосити на важливості пошанування наших воїнів: бійців УГА, Січових Стрільців і також цілого пантеону сучасних Героїв, які щоденно платять своїм життям за нашу Незалежність. Тож архітектурно-містобудівне середовище центральної частини міста, тривожний час воєнного стану, пам’ять про багатовікову боротьбу нашого народу за незалежність і передовсім – життєдайна сутність Христового Воскресіння – все це спонукало до прийняття неординарного архітектурно-художнього рішення – встановлення Ювілейного Хреста.
Будівництво Ювілейного Хреста провів та профінансував багаторічний меценат храму. Це вже не перший будівельний проєкт благодійника, але серед них усіх – він наймасштабніший та найскладніший, тзазначають у міській раді.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.