7-річний Максимко Лихолат заговорив. Це перша серйозна перемога малюка

7-річний Максимко Лихолат заговорив. Це перша серйозна перемога малюка
Богдан Кіндій щодня відвідує Максимчика у лікарні

Малюкові потрібна і ваша допомога. Адже лікування буде дуже довгим і дороговартісним. Давайте подаруємо Максимкові шанс жити – жити повноцінним життям!

7-річний Максим Лихолат весь час питає за тата, про смерть якого йому не сказали. І лікарі, і волонтери, які щодня навідують малого в лікарні, приносять ліки, харчі та іграшки, переконані: Максимко цю новину навряд чи витримає. Хлопчик щодня просить волонтерів обійняти тата. Ті, ховаючи сльози і зціплюючи зуби, обіцяють, що обов’язково це зроблять. І передають від батька, від котрого Максимко щодня чекає, вісточки, привіти. Та наголошують: тато хотів би, аби ти одужував пошвидше.

  • Хлопчик все ще в лікарні. І ще довго-довго там буде, - каже волонтер Богдан Кіндій. - Іноді він температурить, іноді у нього бувають дуже важкі дні. Та він боєць: передає усім вітання, дякує.

Йому й досі потрібні ліки, і ще довго будуть потрібні. Потрібні наша підтримка і бодай часточка тепла. Попереду ще важкий шлях боротьби. Та все буде добре, переконані волонтери.

Нагадаємо, 17 липня стався вибух газу на вул. Пушкіна у Тернополі. Максимкова мама намагалась покінчити із собою. Вона в психоневрологічній лікарні, жива. Але семирічний Максимко та його тато сильно обгоріли. Тато помер на 9-й день після трагедії у реанімаційному відділенні лікарні швидкої допомоги. 7-річний Максимко зараз перебуває в реанімації дитячої обласної лікарні.

- Малюк хоче спілкуватись і просить чогось смачненького - щоб давали не через зонд, - розповіла волонтер Лілія Мусіхіна, яка учора навідувала хлопчика. – Він тягнеться ручками до тих, хто прийшов його відвідати. Жаліється, що йому болить, але він витерпить все. І нарешті виявив інтерес до ігр на планшеті, який йому подарував небайдужий тернополянин.

Сьогодні 2 серпня, малюк заговорив. Волонтери кажуть – це перша серйозна перемога малюка над хворобою. Але йому потрібна і ваша допомога. Адже лікування буде довгим і дороговартісним.

Довідка

Допомогти 7-річному Максимчику можна, перерахувавши кошти на картковий рахунок 5169 3600 0097 5445, Малік Ірина. 

Якщо у вас є запитання, як допомогти постраждому хлопчику чи інші стосовно родини Лихолат, телефонуйте волонтерам Богданові Кіндію: 068 818 19 12 та Тетяні Титович 068 246 65 51.

Кошти на рахунку волонтерів станом на 2 серпня 2018 року. 
 

Стежте за новинами Тернополя у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:01 Тернопіль отримав бейбі-бокси від благодійників: хто зможе отримати play_circle_filled photo_camera 11:01 На фронті загинув заступник командира танкового батальйону, родом з Тернопільщини 10:02 Корисно і для здоров'я, і для фігури: легкі салати з буряком photo_camera 09:05 Зеленський подякував тернопільським артилеристам за влучність play_circle_filled Від читача 10:43 Заліщики. Старшокласникам - про вибір професії 08:00 Сьогодні, 25 березня: День служби безпеки України 21:01 Мало виповнитися 34: світлій пам'яті тернопільського кордівця Віктора Мельниченка, який загинув у Бахмуті play_circle_filled photo_camera 20:21 Тарифи на електроенергію з 1 квітня не підвищать – рішення Уряду 20:00 Проти прапорів на трусах і горілці. Як тернополяни ставляться до патріотичної символіки на товарах? 19:00 Піти на «Дизель Шоу», постояти на цвяхах і помалювати піском: куди піти у Тернополі 25-26 березня? 18:00 У Тернопільській громаді триває двомісячник благоустрою: що вже зробили 17:30 Замінюють труби на проспекті Злуки (ФОТО ДНЯ) play_circle_filled photo_camera 17:03 Скільки коштує насіння для розсади та де дешевше купувати – у магазинах чи на ринку. Ми перевірили photo_camera 16:30 Обленерго оновило Графік погодинних вимкнень електрики на Тернопільщині з 27 березня по 2 квітня 16:00 У Тернополі продають червонокнижну черемшу: скільки просять за пучечок і які штрафи загрожують 15:31 Ремонт доріг у Тернополі – після перемоги наші герої-воїни повинні повернутись в оновлені міста (ПРЕССЛУЖБИ) 15:00 У Тернополі змінили графік подачі гарячої води на 25 та 26 березня 14:37 Захисники з Терноноля можуть отримати індивідуальні аптечки 14:03 Дорогу не ремонтували ще з радянських часів, а їхати можна лише зі швидкістю пішохода 13:18 Нове обладнання допоможе рятувати онкохворих діток Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up