Активісти розфарбували та замурували "Сбербанк" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Акція протесту проти російських банків у Тернополі відбулася біля "Сбербанку" у суботу, 18 березня. 

Активісти розфарбували та замурували "Сбербанк" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

- Сьогодні відбувається акція прямої дії проти бізнесу окупанта у Тернополі, - пояснює Роман Безкостий, керівник міського штабу «Правого сектора». - Цей банк уже давно працює тут, але саме сьогодні ми згуртувалися з іншими націоналістичними силами і провели таку акцію. Сподіваємося, що громадськість приверне свою увагу до того, що ми хочемо показати, а саме: ми проти будь-якої співпраці з окупантом. Ми керуємося законом, який говорить про те, що в Україні не місце бізнесу окупанта. Тому ми не чекали, поки це зробить влада, а взяли все у свої руки.

Вигуки, патріотичні гасла, заклики, вибухи, їдкий запах фарби та диму - саме в цьому полягав протест.
Активісти не обмежилися лише фарбами і наліпками. У хід ішли петарди різної потужності.

Деякі дії активістів, за словами патрульної поліції, що стежила за порядком, були незаконними, схожими на дебош. Коли учасники акції почали розбивати логотип "Сбербанку", поліцейські швидко зреагували і зробили зауваження. Відбувся невеличкий конфлікт між активістами та патрульними.

Своєрідним символом протесту учасники вважали мур, який вони спорудили.Деякі тернополяни, що споглядали за даним дійством, були цілком згідні із позицією і діями активістів, проте дехто обурювався саме таким радикальним методам.
Заключним етапом протесту став гімн-молитва націоналістів.

Коментарі (10)

Ви не авторизовані

 • Знай Правду (Знай Правду)

  Все воно так і не так.Дані акції -це пусті акції, їх можна назвати піар акціями.Біля кабінетів чиновників  немає акцій,біля площі посеред дороги стоіть генделик Заставногоі і щось ніякі активісти та партії не бунтують, парки тернополяни просрали і ніодної б.ть партії немає ,а от біля  банку Россії і праві і ліві сектора.А  от второпати,що банк відкритий із дозволу Банкової ,от туди потрібно іти,а не робити безцільні шоу біля банків .  .
 • Швачук Андрій

  гарно.. а тепер попросимо патрульну поліцію цих всіх діток і їх керівників.. притягнути до адміністративної відповідальності за вандалізм.. а батьків дітей які це робили оштрафувати або на громадські роботи)) і всі будуть щасливі...

  і після цьгого всі будуть думати своїми мозгами...

  не подумайте що когось захищаю.. але погоджусь із коментатором нище.

  гарного всім вечора..
 • Oleksandr Dubodiel

  Мудрі люди кажуть, що потрібно було поставити банки Росії в такі умови, щоб нам було вигідно. І при  певних обставинах завжди можна гроші "націоналізувати". На 100% переконаний, що торгівля України з Росією ще буде продовжуватися не один рік. Паливо до атомних станцій це наш стратегічний продукт, який ми купуємо в Росії. Та набереться мільйон складових, які ми купуємо в Росії. Будемо закривати атомні станції чи замуруємо? Мають бути компроміси.
 • Тернопіль Типовий

  Відео з місця події. https://youtu.be/DAGqBN_GYqo
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook