Депутати не підтримали активістів, котрі борються проти забудови парку Нацвідродження

Депутати не підтримали активістів, котрі борються проти забудови парку Нацвідродження
  • Із вимогою заборонити будівництво у парку Нацвідродження прийшли на сесію 15 червня громадські активісти, противники будівництва «Вуличної академії».
  • Також вони заявили про ряд порушень  при укладанні нового інвест-договору на будівництво згадуваного соціально-спортивного центру,  зловживання службовим становищем членам  виконкому тощо.

Протестувальники заявили, що справою уже займається прокуратура.  Вони запропонували депутатам внести від свого імені на розгляд сесії проект рішення про заборону будівництва та скасування усіх попередніх рішень та дозволів, який перед виступом роздали усім народним обранцям у сесійній залі.  Однак охочих серед депутатів – не знайшлося. 

- 24 жовтня 2017 року за поданням депутата Андрія Шкули було винесено на голосування рішення про припинення будівництва в парку Національного відродження, - каже голова ініціативної групи, що бореться проти забудови парків Юлія Мамчак. - Результатом Вашого голосування стало скасування рішення виконкому Тернопільської міської ради №113 від 12 лютого 2014 року про погодження інвестиційної угоди №01/08/13, щодо будівництва готелю з закладом громадського харчування,  як такого що суперечить інтересам громади. Проголосувало «ЗА» -35 депутатів. Проте голосували ви за пропозицію Андрія Шкули в цілому «Про припинення будівництва в парку Нацвідродження».  

На цьому «нестиковка» не закінчилась. Адже, за словами активістки, уже невдовзі після голосування 8 листопада 2017 року без розгляду на сесії міської ради з’явилась нова інвестугода. 

- Уклали нову угоду з дивним формулюванням: «Сторони за Даною угодою стверджують, що з урахуванням рішення Тернопільської міської ради від 24.10.2017 року№ 7/19/10 «Про скасування рішення виконавчого комітету ТМР №682, скасування декларації про початок будівельних робіт» їх спільним інтересам відповідає необхідність внесення змін до договору №1/08/13 від  14.02.14 року з моменту підписання додаткової угоди та викладення Договору в новій редакції», - продовжує активістка. – Виходить, що комунальне підприємство уклало інвестугоду, яка вносить зміни в договір, який вважається недійсним та скасованим. На сесії 24 жовтня скасували рішення виконкому, яке дозволяло укладення цієї інвестугоди!

Зважаючи на ряд фактів, активісти запропонували депутатам проголосувати за проект рішення, згенерований громадою, аби раз і назавжди поставити крапку у цьому питанні. 

У відповідь міський голова заявив, що заява активістки не відповідає дійсності та є маніпуляцією. А всі  прийняті рішення сесії і виконкому, що були у справі «Вуличної академії», відповідають вимогам законодавства. 

- Хай прокуратура розслідує, - сказав голова. – Дочекаємось висновків, тоді будемо говорити про ті чи інші речі.  

Попри те, що депутати ніяк не відреагували на звернення активістів та не підтримали їх, громадськість таки сподівається бути почутою. 

- Через місяць – наступна сесія, - кажуть активісти. –  У депутатів ще є час. Ми чекаємо сміливців. 


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Mila
    Це не депутати, а - моральні виродки!
  • Анонім
    Вони не голосували за ваші позиції ,а ви не голосуйте на виборах за тих так званих депутатів .Пора ту свободу гнати .Роздеребанили все місто  ,дійшло діло до парків . Ось чим вони займалися на тих сесія крім того ,що пиляли землю по клаптика х .Підніміть статистику кожне засідання це земельні питання .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 січня 22:00 У Дністровському каньйоні зимують лебеді-шипуни play_circle_filled 21:00 У Подолянах відбудеться щорічний конкурс вертепів 20:00 «Нульовий курс» в університетах Тернополя: у кого і коли приймають заявки Від читача 15:20 Зловмисники можуть "продавати" в інтернеті товари, яких насправді не існує, за частковою передплатою або повною оплатою наперед. 19:00 Як на Тернопільщині відзначили Хрещення Господнє: добірка із соціальних мереж play_circle_filled photo_camera 18:00 Житель Тернопільщини постраждав від шахраїв при купівлі генератора 17:32 Перші свята після полону: повернувся додому і став хрещеним донечки побратима 16:30 Хуртовини і ожеледиця: на Тернопільщині 7-9 січня ускладниться погода 16:00 На Кременеччині незаконно зрубали 374 дерева — збитки перевищують 3 мільйони гривень 15:10 У Тернополі суд розглядатиме справу про державну зраду солдата, який пішов воювати за росію 14:45 Тернополяни відзначають Водохреще на «моржатнику» photo_camera 14:15 Чому відключення тривають по 6 годин поспіль та навіщо потрібні графіки, пояснили в Обленерго 13:35 Отруєння чадним газом: у Кременецькому районі загинула літня жінка 12:54 Чин Йорданського водосвяття провели на набережній Тернопільського ставу 12:30 Померла вчителька 19-ї школи Алла Ждаха 11:40 У Тернопільській громаді оголошено «жовтий» рівень небезпеки через негоду: як триває прибирання міста 11:10 У тернопільських церквах освятили воду та провели служби на Водохреще photo_camera 10:50 У Тернополі 6 січня з кранів тече освячена вода 10:27 У смерті 43-річної співмешканки підозрюють жителя Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up