Авто-примара з Польщі: шахраї виманили у жителя Тернопільщини понад 150 тисяч гривень

Авто-примара з Польщі: шахраї виманили у жителя Тернопільщини понад 150 тисяч гривень

Поліцейські Тернопільщини розслідують черговий факт шахрайства, пов’язаний із купівлею транспортного засобу через інтернет. 

Про це повідомляє поліція Тернопільщини.

— До поліції 12 грудня надйшла заява від громадянина 1958 року народження, жителя одного з міст Тернопільщини про те, що невідома особа шляхом обману заволоділа його грошовими коштами. Потерпілий повідомив, що на одному з популярних сайтів оголошень знайшов пропозицію про продаж автомобіля Hyundai Santa Fe 2016 року випуску за привабливою ціною, —йдеться в повідомленні.

За даними поліції, продавець запевняв, що транспортний засіб перебуває за кордоном - у Республіці Польща, та пообіцяв взяти на себе всі формальності: оформлення документів, розмитнення та доставку авто в Україну.

Під час листування «продавець» переконував покупця у реальності угоди та просив здійснювати поетапні платежі, кожен з яких нібито призначався для оплати окремих послуг - завдатку, логістики, митного оформлення та інших витрат.

Чоловік погодився на умови та здійснив декілька грошових переказів на загальну суму 151 300 гривень.  Після отримання грошей «продавець» перестав виходити на зв’язок, а обіцяний автомобіль так і не був доставлений.

За даним фактом слідчі поліції розпочали досудове розслідування за ознаками шахрайства. Наразі правоохоронці встановлюють особу зловмисника та можливі шляхи руху коштів.

Поліція застерігає:
  • не перераховуйте кошти за товари, яких ви не бачили особисто;
  • остерігайтеся пропозицій із «вигідною ціною» та доставкою з-за кордону;
  • не довіряйте незнайомцям, які просять поетапні перекази коштів;
  • перевіряйте продавців та користуйтеся лише безпечними сервісами оплати.
Якщо ви стали жертвою шахрайства - негайно звертайтеся до поліції за номером 102.


У разі виявлення шахрайських дій одразу звертайтеся на спецлінію 102.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що тернополянку ошукали на шість тисяч гривень при покупці «квитка» за кордон.

 

Читайте також:

Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень

Тернополянка втратила шість тисяч гривень на покупці «квитка» за кордон

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up