Біля будинку правосуддя частково перекрили тротуар: ремонтують тепломережі

Біля будинку правосуддя частково перекрили тротуар: ремонтують тепломережі

На вулиці Острозького біля приміщення суду та спортивної школи працює спецтехніка. Там ремонтують тепломережі.

Через роботи частина тротуару перекрита. Там викопали кілька котлованів, щоб дістатися комунікацій. Там замінюють частини труб з пробоїнами.

Місце робіт загородили та встановили відповідні знаки. Скільки часу триватиме ремонт робітники сказати не готові. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up