Біля будівлі міськради розрили тротуар: що там роблять

Біля будівлі міськради розрили тротуар: що там роблять

У Тернополі продовжуються роботи з облаштування безбар’єрного простору на вулиці Листопадовій. Ремонт виконується в межах всеукраїнського проєкту «Рух без бар’єрів».

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

На пішохідній частині вулиці замінюють бордюри та знижують їх висоту, щоб пересування було комфортним для людей з інвалідністю, батьків з візочками та літніх мешканців.

Роботи тривають на відрізку від вулиці Михайла Грушевського до Майдану Волі. На період ремонту на цій ділянці діє тимчасова заборона на паркування авто з обох сторін дороги. Просимо водіїв врахувати обмеження та не залишати автівки на проїжджій частині.

Довідка
Проєкт «Рух без бар’єрів» - флагманська ініціатива Міністерства розвитку громад та територій України, що реалізується в межах програми першої леді Олени Зеленської. Він охоплює 15 пілотних громад, серед яких - Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Тернопіль, Львів, Рівне, Чернівці, Полтава, Вінниця, Славутич, Кропивницький, Буча, селище Опішня та Калуш. Виконавчим партнером виступає громадська організація «Безбар’єрність».

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, який вигляд має вулиця Грушевського під час реконструкції.

Читайте також:

 На Листопадовій заборонили парковку через ремонт 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Ольга Грицишин
    Нарешті там зроблять людський тротуар, буде легше з коляскою
    Галина Паламар reply Ольга Грицишин
    Ольга Грицишин згідна,  від попереднього вже мало що лишилось
  • Roman Yarmus
    Дуже добре, що Тернопіль долучився до проєкту «Рух без бар’єрів»! Це справжній крок до європейського міста
    Лариса Цимарная reply Roman Yarmus
    Свіжий міськрадівський бот!

keyboard_arrow_up