Біля перголи посадили виноград та катальпи . Кажуть – буде гарніше

Біля перголи посадили виноград та катальпи . Кажуть – буде гарніше

Оновлену за майже вісім мільйонів площу Степана Бандери   відкрили офіційно, сьогодні, 20 липня.  Тут освятили вдруге пам’ятник Бандері та  насипали землі під розставлені у ямки катальпи  тернопільський міський голова разом із заступниками та очільниками міст-райцентрів. 


Загалом, урочисту частину з виступами розпочали  о 18.00. Її мужньо витримали під палючим сонцем школярі, зодягнуті у костюми.  Час від часу зупинялись перехожі, аби розпитати, що то за концерт.  А потім з’явились і представники влади – міський голова з колегами, майже відразу взявшись за лопати та катальпи.

 

- Тут зроблені пішохідні доріжки, велосипедні, повністю освітлення, також оновили пам’ятник Бандері, він вже потребував реконструкції, - розповів журналістам міський  голова Сергій Надал. -  Висадили 26 катальп і також збільшили площу газонів на сто квадратних метрів.  Тобто є ще один відкритий громадський простір у місті Тернополі. Ми  врахували бажання старшого покоління  і побажання молодих людей. І в результаті вийшов такий симбіоз: в дусі сучасних європейських таких стриманих ліній зроблено, але з використанням наших національних кольорів – червоно-чорного, візерунку. З’явилась пергола, яка має свій оригінальний вигляд. Посаджений поруч з перголою виноград, який буде досить так активно рости і створить місце для відпочинку. 

На думку міського голови, уже наступного року тернополяни та гості міста зможуть оцінити  вигляд перголи із виноградом.  

- Роботи завершені всі, - каже він. - Загальна вартість робіт – до восьми мільйонів. 
Як оцінюють оновлену площу, і зокрема, розхвалену  багатометрову перголу,  ми перепитали у тернополян, що розташувались під нею. 

- Якби інший колір в перголи, було б краще. Колір – зовсім не хороший, - каже тернополянка Марія Савчук . - І то не тільки моя думка. Колір мав би бути  зелений, а ні – то синьо-жовтий, раз такі патріоти.  А так загалом, звісно, що краще площа виглядає.


Та вартувало б, додає вона, ще оновити покриття і аж до самого туалету, розміщеному у парку Шевченка.  Бо у цьому напрямку –  доріжка у кепському стані.  Особливо, під час дощів. 

- Мені подобається, - каже тернополянка Ярослава Демчук. -  Це більш сучасно. Посадили зараз виноград. Він виросте, буде набагато краще ніж зараз. Нормальна перетрубація.  Бруківка гарна. Що говорити, дуже багато зроблено.

А от щодо кольору перголи, то жінці також не дуже подобається червоний. Каже, що краще би виглядало у синьому, чи жовтому, чи синьо-жовтому кольорах. 

- Хотілося б, щоб оновили покриття  загалом цієї зони, - каже молода матуся Оля. -  Щоб навколо фонтанів облагородили.

Більш нестриманими в оцінці робіт були чоловіки, з якими вдалось поспілкуватись.
- Та важко якось оцінити. Якщо та залізяка, кажуть, що коштує мільйон, то на той ремонт всієї площі можна скільки хоч списати, - каже   тернопільський пенсіонер Володимир. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Сонька
    Як ті діти на такому сонці в тих костюмах не попадали
  • Діонісій
    Надал стар, стар, супер стар! без нього ніхт :)
    Piter Savka reply Діонісій
    100%
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 Їхні імена назавжди залишаться в історії Тернополя: рідні Героїв отримали почесні відзнаки photo_camera 12:08 У вишиванках та з молитвою: у Тернополі відбулася святкова літургія photo_camera 11:04 Новий теплохід «Йота» вийшов у перші випробувальні рейси з пасажирами play_circle_filled photo_camera 10:00 Бігли заради допомоги військовим: у Тернополі провели благодійний Run Day play_circle_filled photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 09:00 «Серце Файного. Код Нескорених»: у Тернополі відкрили виставку пам'яті Героїв 08:00 15 серпня — День міста Тернопіль. Напишіть у коментарях, за що ви найбільше його любите 22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera 19:00 У Тернополі запрацював мистецький простір «Тут і тепер» play_circle_filled photo_camera 18:01 Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень 17:35 Безоплатні шкільні обіди: для кого збережуть пільги і за які кошти покриватимуть вартість 17:01 Сміття на березі Тернопільського ставу: хто прибиратиме 16:15 Трьох школярок покарали за танці під російську музику біля Алеї Героїв у Монастириськах 15:57 Через храмовий празник у Тернополі 15 серпня змінять рух деяких автобусів і тролейбусів 15:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру 14:00 У День міста в Тернополі для пасажирів у вишиванках буде безкоштовний проїзд у громадському транспорті
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up