Болото і безлад на дорозі – ні проїхати, ні перейти
- Мешканці Білогірської скаржаться на бездіяльність працівників водоканалу, які нібито розпочали ремонт і щезли. Залишили по собі труби і купу бруду.
- Водоканалівці стверджують: ділянку готували до заміни аварійної мережі. Все впорядкують, щойно завершать роботи.
- Попереджають мешканців “Дружби» і Пронятина про понижений тиск води.
- Отак працює наш водоканал цілий робочий тиждень - з понеділка до п'ятниці на вулиці Білогірській, - написали читачі на сайт «20 хвилин» і надіслали фото розритої вулиці та безладу. - Всі напрямки перекопані, ні перейти, ні візком проїхати. Поробили пару днів і втекли.
- На частину мікрорайонів Тернополя завтра, 23 травня, вода подаватиметься з пониженим тиском, - повідомила начальник відділу КП «Тернопільводоканал» Ганна Загородна. - Тривають підготовчі роботи із заміни аварійної ділянки водопровідної мережі на вул. Чернівецька-Білогірська.

Хто залишив труби і безлад на вул. Білогірській у Тернополі, хто і які роботи виконував і коли впорядкують територію – такі питання ми адресували до КП «Тернопільводоканал».
Там стверджують: на дорозі перекопано, тому що готували ділянку до заміни аварійної мережі.


Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Biyak MishaЯкість води на "вищому"рівні,чай можна робити без заварки.