Бригада «Лють» набирає бійців: хто може долучитися та які умови

Бійці Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» розповіли, як долучитися до їх лав. Як відбувається відбір кандидатів, їх підготовка та яку заробітну плату отримують захисники. Про це читайте у матеріалі!
Набір до бригади відкритий для всіх мотивованих добровольців. Потрапити до її лав можуть як діючі правоохоронці, так і цивільні добровольці.
Як долучитися до бригади?
Долучитися до бригади можуть як діючі правоохороні, так і цивільні. Однак перехід військових з інших підрозділів до бригади «Лють» неможливий.
Набір відбувається як для чоловіків, так і жінок. Спершу кандидат повинен заповнити анкету на сайті Національної поліції України. Також можна звернутися до працівників кадрового управління ГУ Національної поліції в області.
Щоб подати заяву на вступ кандидати повинні:
- бути громадянами України;
- мати від 18 до 55 років;
- мати повну середню освіту;
- мати фізичну підготовку.
– Після звернення кандидат проходить етап комплексного відбору з фізичної та психологічної підготовки, медичну комісію. Після успішного проходження всіх етапів кандидат призначається на посаду поліцейського і може долучитися до бригади «Лють». – каже командир роти батальйону спеціальних операцій «Еней» Валерій Трубаєв.
Цивільні, які вирішили стати добровольцями, спершу проходять етап відбору та складають фізичні нормативи. Після цього – підготовку у навчальному центрі. Людина складає присягу і стає поліцейським і після цього можна долучитися до бригади «Лють».
Всі добровольці проходять базову військову підготовку. Вона триває понад 70 днів. Також, якщо доброволець бажає отримати посаду вузької спеціальності, він проходить додаткові навчання.
– Коли доброволець приходить до підрозділу, він може бути бійцем бойової тактичної групи або обрати напрямок підготовки. Наприклад, снайпери, сапери, мінери, оператори безпілотників різного типу, водії броньованої техніки, бойові медики тощо, - пояснює старший інспектор батальйону спеціальних операцій «Еней» Ігор Черватюк. - Якщо особа бажає працювати у такому вузькому напрямку – ми сприяємо цьому. Бійці проходять додаткові навчання, як в Україні, так і за кордоном.
Яка зарплата та забезпечення
Зарплата для бійця поліцейського – від 29 тис. гривень, офіцерський склад отримує від 35 тис. гривень, – розповідає Валерій Трубаєв. Також є доплата 10 тис. гривень під час перебування на місці постійної дислокації та бойові виплати у розмірі 100 тис. гривень під час перебування в ротації. Бійці отримують 70 тис. доплати за загальне перебування перебування на лінії зіткнення 30 діб.
– Працівники повністю забезпечені одягом, засобами індивідуального захисту та необхідним спорядженням, – каже Валерій Трубаєв.
Після закінчення бойових дій добровольці гарантовано можуть отримати робоче місце у Національній поліції України.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Як на мене якась нісенітниця
💰 Виплата швидко + аванс
🖥️ Проста онлайн-робота – чистимо коменти від русні
⏳ Лише 4 години зміна
Місць мало – пиши сюди:
👉 @robota_banbot