Бульдозер у парку зупинила жінка

Бульдозер у парку зупинила жінка
Ще одна будова з’явилася у парку Національного відродження - на заасфальтованому майданчику поміж дерев.

Втім, бульдозери, які вже почали копати глибочезний котлован, зупинила одна жінка, яка загородила собою шлях для техніки. А вже згодом на місці зібралися й інші жителі прилеглих вулиць, які часто гуляють у парку.

- Ми вранці постійно бігаємо парком, - каже тернополянка Галина Вацик. - Так було і сьогодні, о 7 ранку. І тут бачу — посеред дерев та паркового затишку уже обгородили невеликий заасфальтований майданчик і копають яму. Ніяких документів на будівництво робітники не показали. І не сказали, що тут має бути.
Цікаво, що немає на загорожі навіть паспорта об’єкту, який повинен бути біля місця кожного законного будівництва. Люди звернулися у міську раду та міліцію. Також в управління парків.

{photo_gallery id=4569|}

Відео дня

- В міській раді сказали телефонувати в управління парків, - додає тернополянка Олександра Бондарчук. - В управлінні парків сказали дзвонити у міліцію — ніяких дозволів на будівництво у парку вони не давали. Приїхали міліціонери. Щось поговорили з забудовниками та й поїхали геть. Тепер чекаємо, щоб забудовники привезли нам документи і показали, хто дав дозвіл на будівництво.
Що буде на цій ділянці зараз невідомо. Цікаво, що забудовник запевняв людей, що ця ділянка уже не належить до парку, хоч і заходить в глибину зелених насаджень на сотню метрів.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (82)
  • Anonymous
    Проект парку 80-х років розробки в студію. Ця ділянка відноситься до парку бо просто так ніхто б за союзу 6 соток не закатував в асвальт . На скільки я памятаю цю ділянку використовували юні теххніки котрі запускали моделі літаків ,потім приїжав цирк ,під дискотеку використовували . Розкажіть тоді нах..... повикорчовували турніки в парку Національного відродження там також заасфальтована ділянка і так само відноситься до парку тільки ось комусь приглянувся ласий шмат під тенісний центр чи ще якусь х....ю .Зараз якщо люди не зупинять деребан парку то завтра у нас не буде парків .
  • Anonymous
    ландик крисо ,ти ще разом із свом Надалом на зону поїдеш!
  • Anonymous
    ага в сраку через суд Надала поцілуєш!не треба Януковича скидати,а через Суд треба було!
  • Anonymous
    Віка ти подружка mixo
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Обираємо кращих: розпочалося голосування за «Народний бренд 2025» для тернопільських бізнесів 20:00 Вирішила продовжувати службу в армії після перемоги — історія військової з Тернополя 19:02 Мама трьох дітей поскаржилася в МОЗ на лікаря з Гримайлова. Деталі конфлікту 18:10 Бронювання розшукуваних ТЦК чоловіків не скасовує штрафи та кримінальної відповідальність Від читача 12:12 На Тернопільщині потрібні працівники пошти 17:30 У Тернополі відкрили новий дитячий садок 16:29 Тютюн у тіні: як працює нелегальний ринок безакцизу. Експеримент «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 16:15 Майже пів мільйона грн збитків на підключенні генераторів до котелень: два посадовці отримали підозри 15:30 У Тернополі навчатимуть, як діяти у випадку відключення води, тепла і світла 14:57 На Об'їзній легківка в'їхала у фуру: є потерпілі 14:50 Повідомлення заповнити Анкету для отримання виплати «Пакунок школяра» — фейк: ПФУ 14:35 CHEEV у неділю з великим концертом у Тернополі! Буде приголомшлива атмосфера! (новини компаній) play_circle_filled 14:12 Жителя Підгаєччини підозрюють у незаконній порубці деревини у зоологічному заказнику 13:30 Яка ситуація в енергосистемі після масованої атаки ворога 13:00 Шахрайство через «Тіндер»: жінка з Тернопільщини втратила 160 тисяч гривень 12:15 У трьох старостинських округах Збаразької громади змінились старости 11:45 Стартувало голосування за переможця нацвідбору на «Дитяче Євробачення-2025»: у фіналістах є тернополянка 11:15 11 мільйонів на підготовку до опалювального сезону Тернополя: чи готові до блекаутів 10:40 Тернополянка втратила 150 тисяч гривень, повіривши «банківському працівнику» 10:05 Відремонтували дитяче інфекційне відділення міської лікарні №2
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up