Тернополяни хочуть, аби випускний відбувся. А ви за який формат? (ГОЛОСУЙТЕ)

Тернополяни хочуть, аби випускний відбувся. А ви за який формат? (ГОЛОСУЙТЕ)
  • Міська влада анонсувала можливе проведення свята випускників наприкінці липня – після того, як одинадцятикласники складуть ЗНО.
  • Батьки хочуть свята і підтримали ідею випускного.
  • Святкувати чи це не на часі? Якщо так, то який формат обрати – проголосуйте.

«Я щиро сподіваюся, що ситуацію із коронавірусом буде стабільною, і ми зможемо зробити справжнє свято для наших випускників. Попередньо випускний запланували провести після здачі ЗНО», - заявив днями міський голова Тернополя Сергій Надал на власній сторінці у Фейсбук.

Він запропонував у коментарях залишати власні ідеї та цікаві пропозиції святкування випускного. А цьому передувала петиція, якою цьогорічні випускники та їхні батьки звертались до очільника міста, аби дозволили провести Випускний-2020.

Відео дня

Під постом – близько трьох десятків коментарів від батьків цьогорічних випускників. Майже всі схвалюють рішення таки провести свято.

- Як мама випускника і єдиного сина щиро радію за можливість такого важливого свята для нас, - пише Люда Іванюха. - Нехай всі будуть здорові! Щоб радіти за наших дітей! «Весь час відмовлялася вірити, що свята не буде», - пише Стець Наталя.

– Ура!!! - Моя донька цьогоріч випускниця, і нам дуже подобається традиційна хода! – написала Оксана Сава. - Такою ходою випускників не може похвалитись жодне місто України. Тим паче, Тернопіль-молодіжна столиця, свято випускника має бути обов'язково. Спасибі, що дослухаєтесь до людей, і дали надію дітям, у яких і так цей рік непростий. Не забирайте у них ще й свято, на яке вони так довго чекали.

«Хоч я до випусуного не маю відношення, але щиро радію за випускників — таке буває раз у житті, - переконана Nataliia Dashchenko.

- Це свято має бути як у дітей, так і в учителів, і в батьків. Лілія Башинська пропонує змінити місце проведення. Скажімо, зібрати усіх на набережній ставу - там так неймовірно, усе оновили, краса, вечірні фонтани.

Коментар
Ольга ПОХИЛЯК, начальниця управління освіти та науки міськради:

  Найголовніше для нас – це безпека. Як дітей, так і вчителів, батьків і всіх тернополян. Все залежатиме від епідеміологічної ситуації – ми, на жаль, зараз живемо в час карантину. Ми з розумінням хочемо поставитись до бажання святкування, бо це й справді свято випускників, якого вони чекали та готувались роками. Таке буває раз у житті, і ми хочемо піти випускникам назустріч. Зараз про точний формат проведення свята говорити рано. Треба врахувати соціальну дистанцію та інші заходи безпеки. Ще є час - кілька місяців, аби все організувати. Будемо прислухатись до думки випускників, маємо й свої пропозиції.

 

Опитування

Чи варто проводити свято Випускник-2020?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (34)
  • Natalia Chaban
    Боже ну яка хода))
  • Сергей Исаев
    Так проведите молча чтоб не кто и не знал и все зачем на показ
    Маховик правди reply Сергей Исаев
    Бо дуже комусь свербить показати галімі понти і повихвалятися хто скільки витратив в у.о .
  • Ирина Окунь
    А пови@буватися один перед одним зп рахунок батькiв.🙈
  • Irina Maltes
    Я проти, краще зібрати кошти і відправити свою дитину на стажування закордон в якийсь іноземний вуз і завдяки цій практиці, кожен випускник буде знати куди йти далі навчатися, а не відгуляти випускний ( з кожного) за 50 тис і потім піти навчатися без толку !  
    І закордоном є такі вузи, що приймать на державне стажування, на пів року, рік, а якщо старанний буде учень то і всі роки забезпечить !
    Irina Maltes reply Irina Maltes
    Яна Нечемна я ж вам нічого не говорю, просто думку свою висловила!!!!
    Типу від наших коментарів залежить чи буде випускний чи ні !?
    Яна Нечемна reply Irina Maltes
    Irina Maltes ви відповідайте за своїй кошти, а не чужі
    Irina Maltes reply Irina Maltes
    Яна Нечемна та це зрозуміло, але кошти можна витратити більш раціонально 😉
    Яна Нечемна reply Irina Maltes
    Irina Maltes тут напевно, кожен вирішує сам)
    Dobryanska Anastasiya reply Яна Нечемна
    Тут не кожен сам  має вирішувати.....це рішення має бути на державному рівні....в нашій ситуації ні про яку ходу наразі не може бути мови....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 Тернополянка втратила майже 400 тисяч гривень — шахрай представився працівником банку 14:02 У Тернополі освячують великодні кошики (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled photo_camera 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя 22:00 Поліцейські застерігають від квартирних крадіжок напередодні Великодніх свят 20:45 Короткочасні дощі і грози: якою буде погода 19-21 квітня 20:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 19-20 квітня 19:01 «Дякую, що скинули кошти на ніжки для тата»: 5-річна донька військового подякувала за допомогу play_circle_filled 18:01 Чисте місто починається з тебе: понад 100 людей прибирали парк «Загребелля» photo_camera 17:30 «Зі Світлим Христовим Воскресінням!» - Великоднє вітання від Віталія Мариновського, добровольця російсько-української війни, директора ТОВ «ВВС-БУД» (новини компаній) 17:03 До 10 років позбавлення волі засуджено водія, який вчинив смертельну ДТП та втік з місця аварії 16:30 В аваріях на Тернопільщині травмувалися двоє дітей 15:56 У Плотичі горить очерет — площа пожежі близько 3 гектарів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up