Працівники Підволочиського відділу поліції просять допомогти розшукати Германа Олега Кириловича 1972 р.н., мешканця села Остап’є. Ще влітку 2019 чоловік покинув домівку й досі місце його перебування невідоме.
Брат зниклого звернувся до правоохоронців з проханням розшукати родича. Розповів, що чоловік ще влітку 2019 року покинув домівку у пошуках заробітків. Працював на будовах у селі Гаї Шевченківські, де і тимчасово проживав. Розшукуваний ще тривалий час телефонував до родичів, однак після сварки перестав виходити на зв’язок і досі його місце перебування невідоме.
Усіх, володіє будь-якою інформацією про можливе місце перебування мешканця Підволочищини, поліцейські просять телефонувати за номерами (03543) 2-12-45; 067 351-06-95 або на лінію «102», повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 19 від 7 травня 2025
Читати номер