Чоловік, тіло якого знайшли в річці Гнізна, помер унаслідок нещасного випадку

Чоловік, тіло якого знайшли в річці Гнізна, помер унаслідок нещасного випадку

Чоловік, тіло якого знайшли нещодавно у річці Гнізна Тернопільського району, помер внаслідок  утоплення. Зовнішніх ознак тілесних ушкоджень правоохоронці не виявили. 

Днями  місцеві ЗМІ поширили інформацію про знайдене в річці тіло працівника «Нової пошти». Таке припущення робили, оскільки  на чоловікові була куртка з її логотипом та сумка. Офіційної інформації від поліції не було. 

Що з’ясувалось за кілька днів після цього інциденту ми запитали у поліції та у селі Баворів.

- 23 грудня надійшло повідомлення  про те, що між селами  Грабовець та Баворів  в річці Гнізна виявили тіло чоловіка, - каже заступник начальника відділу комунікації ГУ Нацполіції в Тернопільській області Андрій Василик. – На місце виїжджала слідчо-оперативна група, яка встановила особу невідомого. Ним виявився мешканець села Застав’є 1988-го року народження. При проведенні поверхневого огляду на тілі загиблого слідів насильницької смерті не виявили. 


За результатами  проведеної судово-медичної експертизи хлопець, кажуть у поліції, захлинувся водою.  Про будь-який стосунок його до «Нової пошти» у поліції інформації не мають.


Натомість у селі кажуть, що працює на «Новій пошті» батько померлого. Чому син був одягнутий в куртку з логотипом, не знають. 

-У суботу вранці  тіло побачили мисливці, - каже війт Баворова. – Вони і викликали і поліцію. Від чого помер – не знаємо, ми такої інформації не маємо. Вчора, 26 грудня,  чоловіка вже поховали. Померлого звали Володимиром. Він наш, застав’єцький. З благополучної родини.

До слова, село Баворів тепер вже входить до Великогаївської  об’єднаної територіальної громади. До 2015 року Баворів був центром сільради, якому ще підпорядковувалось село Застав’є.



-

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Який вік найкращий для вагітності 20:00 Почали виплачувати Національний кешбек за покупки у грудні 19:01 Скільки коштує пообідати в їдальнях Тернополя? Ми промоніторили ціни photo_camera 18:00 Перші дні весни будуть теплими: прогноз погоди в Тернополі та області Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 17:02 «35 хвилин без права на помилку»: мама зі Збаража народила сина вдома, а пологи приймав чоловік 16:30 НІ авто, ні грошей: тернополянка віддала псевдопродавцю 70 тисяч гривень 16:00 Світло молитви в темряві війни: У Тернополі молились за спокій душ жертв війни photo_camera 15:22 У Чорткові до колонії намагалися передати психотропи, сховавши їх у гелі для душу 14:45 Заповідну землю з печерою «Кришталева» повернули державі через суд 14:10 За вбивство знайомого пенсіонера судитимуть 31-річного уродженця Запорізької області 13:30 Для тернопільських школярів скоротили весняні канікули 13:00 Фіналістка Дитячого Євробачення Ангеліна Глогусь запрошує на благодійний концерт для підтримки воїнів 12:00 До 800 грн за заняття: скільки коштує підготовка до НМТ у Тернополі і де знайти безоплатні вебінари 11:20 Він бачив дві війни: 100-літній ювілей відзначив Петро Кудла з Підгаєччини photo_camera 10:40 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 10:10 Про прогули в дитсадках та школах тепер миттєво дізнаватимуться у поліції 09:35 Біля «Маяка» водій на BMW виконував небезпечні маневри 09:00 «На щиті» повернулися до рідного дому Захисники з Тернопільщини Олександр Слободян та Дмитро Войцішевський 08:00 В е-Рецепті з’явилася можливість обирати ліки за найвигіднішою ціною
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up