Ранок у Тернополі 10 березня почався з сильними поривами вітру. Падають гілки дерев, літає сухе листя, сміття, поліетиленові пакети, поперекидані смітники.
Як повідомляють читачі "20 хвилин", на вул. Миру біля "п'ятачка" вітер перекинув авто, на вул. Дружби - розтрощив альтанку. Також у місті лежить багато поламаних дерев та гілок.
Про шкоду від вітру розповідають користувачі соцмереж. На вул. Симоненка сміттєвий бак від сили вітру з'їхав і пошкодив три машини.
"Деколи Ваші машини б'ють сміттєві баки, які розумно поставленні комунальними службами.... Симоненка 6 та 4. Середній бак з'їхав з місця, пошкодивши 3 машини. Бампер 1, водійську дверку 2, ну і на 3 зупинився... Сила фб, можливо хтось впізнає тут свою!" - пише Marina Bosa.
"Чим думали архітектори в 90-х ? Коли сильний вітер плитка так падає, що аж страшно надвір виходити. Знаю двох жіночок яких насмерть...( Давніше ) . І нині сильний вітер. Будьте обережні", - пише Оксана Труш.
Де в Тернополі вітер наробив шкоди? Пишіть про це у коментарях до статті, додавайте фото, вказуйте назви вулиць та мікрорайонів.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 19 від 7 травня 2025
Читати номер