Євгенія ЦЕБРІЙ - Всі Статті (1797)

У холодну пору пташкам важко знайти їжу, тому про синичок, горобців, граків, сойок треба піклуватися. Годівничка, крихти хліба та насіння, - і ми врятуємо пташку від голодної смерті!

Наприкінці 1988 року, у період так званої «української весни» ,тернопільська молодь вирішила вийти у місто з вертепом. У них було багато труднощів та перешкод, та врешті 5 січня 1989 року вертеп виступив на Театральному майдані. А згодом учасники дійства об’єдналися у товариство з офіційною назвою «Вертеп».

Заняття йогою можуть змінити на краще світогляд людини, зміцнити фізично та покращити її самопочуття. Йога робить людину бадьорою та веселою, розповідає інструктор з хатха-йоги. Такі вправи позитивно впливають як на дітей, так і на дорослих

Тернопільський стиліст показала, як з 12 речей скласти різні комбінації одягу, який можна носити мінімум два тижні на роботу, зустрічі з подругами та побачення.

Все більше і більше тернополян пересідають на велосипеди. І це прекрасно! Проте, аби бути в безпеці та вберегти себе від неприємностей за кермом велосипеда, початківцям варто звернути увагу на деякі правила.

18 лютого 2014-го року - початок активних силових протистоянь на Майдані Незалежності, що потім і призвело до численних жертв та зміни уряду. У п'яту річницю цих подій спогадами про Майдан поділилися тернополяни, які були там у різний період.

Друге життя використаним електричним лампочкам дає тернопільська художниця Ольга Чіркова. Вона перевтілює їх у ексклюзивні ялинкові прикраси.

Із переломами, порваним сухожиллям кінцівок, вивихами та забоями повертаються недосвідчені лижники із гірськолижних курортів. Аби цього уникнути, початківцям варто знати деякі правила, радять фахівці

Дорогою до Язловця ми також відвідали Бучач, відпочили на Русилівських водоспадах та побачили скельний монастир у Рукомиші

Часто на різних фестивалях, святах та й просто на вулицях можна побачити живі скульптури. З ними залюбки фотографуються перехожі, їх цікаво розглядати чи навіть торкнутися до їхніх костюмів, які, здається, так і застигли у бронзі. Хто ховається під блискучою фарбою? Чи важко акторам стояти по кілька годин нерухомо? Чи довго доводиться змивати щільний грим? Про це “RIA плюс” розповіли учасники мім-театру “IF”-  Андрій Кирильчук та Артур Гулько.

keyboard_arrow_up