Євгенія ЦЕБРІЙ - Всі Статті (28876)

Офіційні результати виборів голови у Теребовлянській ОТГ досі невідомі.  Тим часом соцмережі гудуть про можливі порушення виборчого процесу в двох селах громади. Щоправда, про них стало відомо лише за три дні після виборів.  Коли будуть офіційні результати та що кажуть самі кандидати на посаду голови ОТГ, читайте у матеріалі.

Студентство - це не тільки веселі роки, але й можливість почати жити самостійно, та стати відповідальним. Переважна більшість випускників їде навчатися в інші міста для здобуття вищої освіти і питання місця та умов проживання стає пріоритетним.

Напoвнені брудними технoлoгіями місцеві вибoри надoвгo запам’ятають в місті.

З настанням холодів перед власниками собак виникає питання вибору одягу для своїх улюбленців. Журналісти “20 хвилин” дізнались у місцевих зоомагазинах, у скільки обходиться одягнути чотирилапого друга. 

Піцерії, адреси яких добре відомі кожному любителю цієї страви, дуже затишні. Сюди можна прийти веселою компанією на обідню перерву або всією сім'єю на вихідні. Більшість закладів Тернополя мають власну бонусну програму і акції, орієнтовані на залучення нових клієнтів. 

Національне агентство з питань запобігання корупції о 18 годині 28 жовтня закриває реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного суду.

Програма навчання Вінницької ІТ-Академії гнучка та адаптивна. Враховуючи вимоги ринку ІТ, ми продумали, які саме предмети варто вивчати, на якому етапі вони найбільш актуальні та в контексті усього процесу навчання,  і хто саме буде Вас навчати. Цей підхід працює - наші випускники одні із найбільш затребуваних на ІТ-ринку і усі працевлаштовані за спеціальностями на яких навчались.

В Україні споживачі газу можуть вибрати, в кого купувати газ та підключитися до газопостачальної компанії онлайн. Тепер це можна зробити за кілька кліків у Приват24. Як саме - читайте у матеріалі.

Суші у Львові - традиційні ласощі, які хочеться бачити на своєму столі незалежно від пори року і наповненості холодильника. За допомогою азіатських страв легко створити різноманітне, збалансоване харчування, а тому необхідно знати, де замовити їх найкраще, наприклад, в ресторані Суші-Го.

Наближається до завершення підрахунок голосів на виборах у Тернополі. Що б не показали результати голосування, нам потрібно буде вирішувати, куди і якими шляхами місту рухатися далі. Про це говорить кандидат на посаду міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

keyboard_arrow_up