Євгенія ЦЕБРІЙ - Всі Статті (28778)

Ще тиждень тому все в точності повторювалося як в Іспанії за аналогічний період. Сьогодні відстаємо у 6 разів (1319 випадків (станом на 6 квітня) проти 7988 (у Іспанії за аналогічний період), дивіться таблицю нижче. З них 12% (!) - на Тернопільщині. При тому, що лікарні тестами вже забезпечені. Яка кількість хворих може бути в Україні на 24 квітня - "20 хвилин" прорахували статистичні дані за двома сценаріями - позитивним і негативним. 

У часи пандемії коронавірусу зі всіх каналів комунікації ми весь час чуємо про те, що потрібно зберігати спокій та мити руки. Нам постійно наголошують на важливості постійної дезінфекції наших рук та поверхонь і предметів, з якими ми стикаємося. Але, на жаль, до деяких аспектів нашої безпеки ми виявилися абсолютно не готовими – і це може підтвердити будь-хто, хто намагався придбати елементарні засоби захисту: медичні маски та антисептики.

«Контінентал Фармерз Груп» відзвітувала про сплачені податки та реалізовані соціальні проекти за попередній рік. Протягом 2019 року Компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 670,17 млн грн податкових відрахувань.

Що відповідати на перші запитання та як говорити «про це» - у матеріалі “20 хвилин” з циклу публікацій про статеве виховання.

Журналістка “20 хвилин” зібрала для вас сім фільмів про кохання. Час від часу у всіх буває лінивий настрій, коли хочеться просто полежати та подивитись романтичний фільм. 

У період карантину виникла нагальна потреба безпечно потрапити на роботу. У Тернополі, як і всій країні, заборонили перевезення пасажирів у громадському транспорті. Так, вже з 23 березня буде припинено перевезення громадським транспортом взагалі. Але під час карантину дозволено користуватися власним авто та послугами таксі.

Після впровадження карантину тернопільський бізнес почав переживати важкі часи. Частина місцевих компаній, намагаючись мінімізувати свої втрати на період ізоляції, шукають шляхи виходу із нелегкої ситуації. Ресторани, кафе, турфірми, спортзали, салони краси, магазини побутової техніки, меблеві салони, клінінгові компанії, салони квітів тощо,  – частину із них тимчасово закрили. Деякі перейшли на дистанційну форму роботи.  Як ми можемо підтримати тернопільський бізнес?  

З 16 березня ПриватБанк розпочинає поставки українським лікарням необхідних для подолання ускладнень коронавірусу Covid-19 апаратів штучної вентиляції легенів, придбаних за кошти банку та пожертви клієнтів, які підтримують спеціальну програму благодійного фонду “Допомагати просто!”. 

Меблі – це не тільки предмет інтер'єру, місце зберігання різний речей, це ще саме ті речі, які створюють затишок в будинку або квартирі. Без них абсолютно не можна обійтися, тому меблеві магазини пропонують найрізноманітніші речі.  Пропонуємо огляд магазини та салони меблів у Тернополі.

За перший тиждень з початку прийому заявок на пільгове кредитування бізнесменів - початківців ПриватБанк вже розглядає заявки на фінансування від майже двох сотень новостворених малих бізнесів.

keyboard_arrow_up