Депутати облради просять МВС цілодобово охороняти Почаївську Лавру
- Звернення включили до порядку денного засідання сесії обласної ради, яке відбулось 6 листопада. Депутати звернення підтримали.
- Такі заходи депутати ініціюють, щоб підвищити рівень безпеки громадян на території Почаївської ОТГ та уникнути можливих провокацій та силового захоплення Лаври.
Звернення депутати адресували Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову. Депутати просять організувати цілодобову охорону церковних об'єктів Свято-Успенської Почаївської Лаври підрозділами системи МВС.

- За крок до створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви окремі зацікавлені структури намагаються загострити протиріччя між віруючими православних конфесій, вдаються до штучного нагнітання релігійної ситуації та спекуляцій навколо юридичної приналежності Свято-Успенської Почаївської Лаври, - йдеться у зверненні. - Додаткового занепокоєння додало звернення намісника Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополита Володимира Мороза, який, посилаючись на погрози «розправою» над монахами, оприлюднив прохання до прихожан підготуватись до фізичного захисту святині.
Звернення депутати підтримали майже одноголосно.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Irina OkunНе з'ïм, хоч понадкусюю. -
Костя М.А чого не бога? -
Volodymyr KrisaДепупати?😨 А й справді: де пупати?.. 🤔 Пупати, чи не пупати - ось в чому питання!💀🕯️