Деякі будинки в центрі Тернополя будуть без холодної води

Деякі будинки в центрі Тернополя будуть без холодної води

5 вересня буде припинена подача холодної води до окремих житлових будинків у Центрі. 

Про це повідомили в Тернопільводоканалі.

— У зв'язку із завершенням аварійно-ремонтних робіт на водопровідній мережі за адресою вул. Над Ставом, — йдеться у повідомленні, — з 9.00 до 17.00 год. 5 вересня буде припинена подача холодної води до житлових будинків за адресами:

  • вул. Над Ставом;
  • вул. Руська 1, 3, 5, 7, 9;
  • вул. Старий Ринок 1, 1А, 3, 5;
  • вул. Замкова 14.

На підприємстві просять вибачення за тимчасові незручності та закликаємо завчасно подбати про запас води.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що у випадках відключення води мешканці можуть скористатись колонками-качалками та бюветами з питною водою, що позначені на інтерактивній карті.

Мапа також доступна у мобільному додатку «е-Тернопіль». Завантажити застосунок можна на операційній системі Android або на iOS.

 

Читайте також:

Чому новозбудований колектор на Галицькій не рятує вулиці від затоплень  

Циганка та Дальній: у якому стані пляжі Тернополя. Ми перевірили  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ольга
    🙈
  • Анна
    приветик всем

keyboard_arrow_up