До Дня захисника України тернопільські артилеристи заснували свою бойову газету

До Дня захисника України тернопільські артилеристи заснували свою бойову газету

Часопис 44-ї окремої артилерійської Тернопільської бригади «Тернопільський артилерист» випустив перший друкований номер у тисячу примірників.

У газеті розміщенні новини військової частини, чим займаються та як живуть солдати, привітання особового складу з днем народження. У часописі теж присутні історичні статті, щоб артилеристи були начитанами стосовно своєї спеціальності, а на останній сторінці є сканворд і багато інших цікавинок, які солдати можуть читати на дозвіллі, розповідає прес-офіцер Юрій Кульпа. У майбутніх випусках газету планують наповнювати історіями бійців.

   - Ми долучилися до проекту “Реформована преса українському війську”, - розповідає прес-офіцер. - Представники з департаменту преси адміністрації президента України знайшли нам  Івано-Франківську газету “Галичина”, яка взяла на себе безкоштовне виготовлення нашої газети.

- Ідея створити газету не покидала давно, бо військова частина повинна заявляти про свою діяльність не лише електронними носіями, а й друкованими, - каже пан Кульпа.

В майбутньому цю газету будуть доставляти у всі куточки, де буде нести службу солдат, щоб він мав звістки з рідного краю.

 

Коментарі (2)
  • Герасимчук Ростислав

    Підтримую
  • David Starr

    Чому б і ні? Мають право.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up