Наталія КОРПАН

Наталія КОРПАН

097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (1149)

Про аварію на вулиці Микулинецькій у редакцію "20 хвилин" повідомили читачі 31 січня, близько 15:45. 

Кількість хворих стрімко зросла, тому тимчасово зупинили навчання у класах тернопільських шкіл.  Як вберегтись від недуги - читайте у матеріалі.   

Чергове судове слухання у справі вбивства 20-річного Віталія Гнатишина біля клубу клубу Allure відбулося 30 січня у міськрайонному суді. Суддя - Юрій Дзюбановський. У суді відбулись дебати сторін та по завершенню суд пішов у нарадчу кімнату для прийняття рішення.  Прокурор Ірина Єдинак просить 10 років ув’язнення для Сергій Терендеха та 7 років для Володимира Біляшевича.  А адвокати обвинувачуваних продовжують стверджувати, що експертизи проведені неправильно. Кажуть, що такі покарання занадто жорстокі, бо це не було умисне вбивство.  Вирок буде оголошено орієнтовно 11 лютого.   

1 мільйон дерев за 24 години планують висадити в Україні. Такий флешмоб відбудеться 20 березня в рамках проєкту «Озеленення країни». Тернопільщина також долучилась до цієї ініціативи. Як може долучитись кожен тернополянин, читайте у матеріалі. 

Які нововведення чекають на школи Тернопільщини через новий закон про середню освіту, дізнавалась журналістка “20 хвилин”. 

Виконком затвердив перелік закладів харчування, де тернополяни зможуть відпочивати до пізньої ночі та навіть цілодобово.  

Чергове рішення про затвердження безкоштовного харчування пільгових категорій учнів, прийняли на виконкомі міської ради 29 січня. 

Тернополяни у редакцію “20 хвилин” неодноразово скаржилися на вигляд, технічний стан та чистоту маршруток і тролейбусів. Як часто громадський транспорт Тернополя ремонтують, проводять технічний огляд та куди скаржитися, дізнавалась журналістка “20 хвилин”. 

Тернополяни неодноразово скаржилися на вигляд, технічний стан та чистоту маршруток і тролейбусів. А чи задоволені ви станом громадського транспорту у місті, пишіть у коментарях.

Священник Василь Германюк зі Скали-Подільської щодня організовує богослужіння в мережі Instagram. А на Йордан парафіяни могли стежити, де отець освячує хати - за допомогою Google Maps. Про те, чому він обрав для проповідування Instagram, які ще сучасні інтерактиви і диджатилізації впроваджує отець Василь, дізнавалась журналістка “20 хвилин”.   

keyboard_arrow_up