Долари зникли з будинку, поки господар спав: у Козівські громаді сталась крадіжка

Долари зникли з будинку, поки господар спав: у Козівські громаді сталась крадіжка

У Козівській громаді з будинку місцевого жителя зникли 1300 доларів, поки він спав після застілля — у крадіжці підозрюють 57-річного односельця.

Про це повідомили в поліції Тернопільщини.

 — До співробітників відділу поліції №1 міста Бережани звернулася жителька одного з сіл Козівської громади про те, що з її помешкання було викрадено 1300 доларів. У вчиненому жінка запідозрила сусіда, котрий часто навідувався до її чоловіка і разом з ним розпивали алкогольні напої,  — йдеться в повідомленні.

У ході оперативних заходів поліцейські встановили, що причетний до вчинення майнового злочину  57-річний односелець заявниці. Зловмисник скористався моментом, коли господар після спільного чаркування заснув, заліз до сховку і викрав  гроші.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Зловмисникові загрожує до  восьми років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що у крадіжці грошей з водоматів правоохоронці підозрюють раніше судимого за майнові злочини 20-річного жителя Великобірківської громади.    

 

Читайте також:

Крадіжка через мобільний банкінг: 30-річному чоловікові загрожує до восьми років ув’язнення

У крадіжці з водоматів у Тернополі підозрюють 20-річного хлопця

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Ольга Турчак - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up