Перед цим під стінами ОДА зібралися активісти протестувальники, які вимагали дослухатись до їхніх вимог - жодної ГЕС на Дністрі бути не може. З собою принесли не лише плакати, а й шини та... катамаран, на якому раніше сплавлялися Дністром.
- Ми вже роками проводимо сплави на Дністрі, - розповідає турист та організатор активного відпочинку Борис Гора. - І не допустимо жодних будівництв, які б цьому перешкодили. До нас приїжджають люди з Києва, Центральної України, а що ми робитимемо, коли річку перекриють?
Після пікету активісти пішли в сесійну залу. Там, із плакатами в руках, вони вимагали дослухатись до звіту комісії облради, яка досліджувала всі плюси та мінуси такого проекту.
Поки всі промовці висловлюються проти будівництва ГЕС, сподіваюся не тільки на словах... Степан Барна взагалі десь вті...
Опубліковано Oleg Synovets 3 березень 2016 р.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
Дуже символічно. Тіштеся своїми успіхами і надалі.
Хоча дивує наявність у вашому місті таких дятлів, як цей вболівальник за економіку. Маючи такі потужні економічні знання, міг би засвітитися тут персонально -- може, якусь обласну премію в галузі економіки чи енергетики йому варто було виділити?
На щастя, в Тернополі він, здається, такий один. Хоч наполегливість писання й інтенсивність бризкання слиною підказують, що це не абстрактний вболівальник за економіку України, а хтось дуже конкретно зацікавлений у цій безглуздій афері.
Зате як він не лінується писати регулярно дурниці до кожної статті присвяченої цій злочинній задумці:)
Ось де енергія пропадає дурно, панове! Куди там ГЕСам))
"Перемагайте" тоді і далі, до свого логічного кінця.
Але чому дивуватись, якщо тут блокують людей з іншою точкою зору. Прикро.
І прикро, що ваш змі цього не висвітлив. То питання у мене до Вас - Ви об'єктивні ? Якщо так, то чекаю на контакт та пояснення громаді. О Башта,
Завдяки громадському тиску депутати одноголосно проголосували за заборону будівництва ГЕС і відповідно не дали знищити ріку.