“Голуб’ятник” у центрі росте. Замовника будівництва досі не встановили

“Голуб’ятник” у центрі росте. Замовника будівництва досі не встановили

Будівництво на вул. Опільського,2 триває. Не лякають робочих ні холод, ні вітер. На пам’ятці архітектури місцевого значення добудовують четвертий поверх.

Роботи тривають вже кілька місяців. Дозволу та відповідних документів немає ні в управлінні культури облдержадміністрації, ні в державній архітектурній інспекції. Мешканці будинку розповідають різні версії. Одні кажуть, що це чоловік, який робить капітальний ремонт будинку своїм коштом, інші - що через таку "заміну даху" затоплює квартири. 
Як повідомили у державній архітектурно-будівельній інспекції, їхні працівники не встановили особу забудовника під час перевірки. Тому ще не початку жовтня надіслали запит у поліцію та міську раду з проханням допомогти встановити замовника.

“Голуб’ятник” у центрі росте. Замовника будівництва досі не встановили, фото №1 на сайті 20minut.ua

Попри те, що будівельні роботи тривають, дізнатися про те, хто їх ініціатор і для чого новозбудований четвертий поверх наразі не вдається. Це підтвердили у Державній архітектурно-будівельній інспекції.

Нагадаємо, що за словами одного з робочих, заміна даху і вікна  - “для краси”.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Piter Savka
    Це вже не голубятник я скворешнік якийсь
  • Зеленый человек
    Тирнополян у мыськраді мають за кончених лохів.
  • Бульба
    .....Як повідомили у державній архітектурно-будівельній інспекції, їхні працівники не встановили особу забудовника під час перевірки......
    Гарне формулювання))) , щож ви там робите ?
    Правда reply Бульба
    та що роблять - бабло рахують. в центрі до речі вже не однв така голубятня є

keyboard_arrow_up