Green Card 2020: що потрібно знати тернополянам про лотерею

Green Card 2020: що потрібно знати тернополянам про лотерею
 • Реєстрація для участі у "Диверсифікаційній візовій програмі" (Green Card - прим. ред) розпочалась 2 жовтня. Подати заявки можна до 5 листопада.
 • Про те що потрібно знати, щоб зареєструватися на Green Card журналістці “20 хвилин” розповіла віце-консул Сполучених Штатів Америки Наталія Морін. 

Які умови участі 

Є тільки дві головні умови, яким зобов'язані відповідати всі учасники:народитися в країні-учасниці лотереї (сюди входять всі країни пострадянського простору та Ізраїль) Та друга умова - мати закінчену середню освіту. 

Переможці визначаються шляхом рандомного вибору комп’ютерною системою. 

Які зміни цього року

Кожна електронна заявка на участь у Програмі повинна містити дані діючого паспорта основного апліканта:

 • Номер паспорта

 • Країна видачі паспорта 

 • Термін дії паспорта

Пані Морін пояснює, що потрібно вказувати дані закордонного паспорта, а не внутрішнього. 

- Конкуренція участі у Програмі жорстка, минулого року більше мільйону людей звернулось і в результаті серед них було обрано лише трішки більше чотирьох тисяч, - каже віце-консул. 

Скільки коштує співбесіда та медогляд

Реєстрація у Програмі є абсолютно безкоштовною і платити за це не потрібно. 

Лише у разі виграшу і вашій згоді продовжувати процес, потрібно буде заплатити за медогляд - 205 доларів, а перед співбесідою за кожного члена родини потрібно заплати візовий збір у сумі - 330 доларів. 

На що звертати увагу

- Потрібно максимально уважно заповнювати анкету, це робити можна тільки на сайті: www.dvlottery.state.gov. Зверніть увагу на це, бо іноді шахраї створюють фейкові сайти. 

На цьому сайті є докладна та покрокова інструкція по заповненню анкети від організаторів лотереї.

- Пам'ятайте, що участь у лотереї є безкоштовною. Ви не повинні платити ні за реєстрацію, ні за заповнення анкети, ні за що або до тих пір, поки не виграєте, - каже пані Морін. - Ми не рекомендуємо користуватися послугами посередників. Анкета спеціально складена дуже просто і її заповнити може кожен. Адже посередники можуть зробити помилку, а відповідати за них будете лише ви.

Також важливим моментом є подача цифрових фотокарток. 

- Фото має бути зроблене не пізніше, ніж 6 місяців тому, - каже пані Морін. - Не можна використовувати те саме фото, що й минулого року. Також не можна графічно обробляти фото, воно має бути зроблена лише на білому фоні. Та загалом потрібно уважно прочитати всі вимоги, зазначені у інструкціях Програми. 

Діти і Green Card

Ви зобов'язані включити в анкету своє нинішнє подружжя, навіть якщо не живете разом, і дітей віком до 21 року. 

- Якщо ви не вкажете в заявці хоча б одного члена сім'ї, то вашу заявку дискваліфікують, - каже пані Морін. - І мова йде лише про офіційних членів сім'ї. Якщо у вашого чоловіка чи дружини є діти, то їх теж потрібно вказувати у заявці. Якщо ви живете у цивільному чи лише церковному шлюбі, тоді ви повинні подаватись як окремі апліканти і вказувати сімейний стан "неодружений".

Як пояснює віце-консул, якщо не дотриматись цих правил, заявку можуть дискваліфікувати через неправдиву інформацію про сімейний стан. 

Як і коли дізнаватися про виграш

- Єдиний спосіб: з 5 травня 2020, використовуючи свій номер підтвердження, ви зможете перевірити статус заявки на сайті: www.dvlottery.state.gov., - каже пані Морін. - Ніяких електронних або звичайних листів Держдепартамент надсилати не буде. Єдине електронне повідомлення, яке ви можете отримати від Держдепартаменту США - це нагадування про необхідність перевірити ваш статус після проведення лотереї.

Якщо ви виграли, то виконуйте інструкції на сайті dvselectee.state.gov. 

Останній крок - співбесіда. Переможці, які дотримуються інструкцій, отримають повідомлення про призначення імміграційної співбесіди через сайт. Оплата за звернення по імміграційну візу проходить в Посольстві або Консульстві у день проведення співбесіди. Це єдиний збір уряду США в рамках програми. 


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
 • Віра Романська Гель-лак

  Якісні фото, справді згідно вимог, неодноразово робила на вул. Мазепи 7, біля Приватбанку.

  тойво reply Віра Романська Гель-лак

  фото можна і вдома зробити,на фоні білої стіни при денному світлі.
 • Мар'яна Шевчук

  І вказаний сайт не працює! Дуже "корисна" інформація.
 • Лек

  А на фото - автострахівка.
  Журналісти 20 хвилин, Ви найкращі )))

  тойво reply Лек

  це не автострахівка.а їхній номер страховки,який є заодно ідентифікаційним кодом.його отримає той хто приїде по виграшу,через 2 тижні.

  маша перейма reply тойво

  Допоможи те із реєстрацією. Або порадьте хто може це зробити

keyboard_arrow_up