Громадським організаціям «підкинули» грошей

Громадським організаціям «підкинули» грошей

Від 11 тисяч до майже ста тисяч гривень виділили на статутну діяльність кільком громадським організаціям. Гроші організації просили на опалення, ремонт приміщень, закупівлю оргтехніки та ін.


Відповідне рішення прийняли на засідання виконавчого комітету 9 серпня. Згідно з ним, Об’єднання громадян  Тернопільське  учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих отримає на статутну діяльність 11 тис. 600 грн. Гроші вони просили, як уточнила доповідач, на опалення. Тернопільський благодійний фонд «Карітас» отримає  40 тис. грн, ГО «Спортивно-туристський клуб «Легіон» - отримає 99 тис. 200 грн. 

Громадська спілка  «Молодіжний центр Тернопіль» мала б отримати мільйон. Рішення щодо їхнього звернення не прийняли.

- Один мільйон -  це  Громадський бюджет, -  уточнила доповідач – начальник відділу обліку та фінансового забезпечення міськради Галина Денисюк. -  Там має бути поточний ремонт і придбання інвентарю, комп’ютерної техніки. 


Утім, як зазначив міський голова, поки що невідомо про ремонт якого приміщення йдеться та чому місто повинно закуповувати техніку для громадської організації. 


- Закупляти слід для Управління сім’ї та молоді, а їм передати в безкоштовне користування, -  зазначив міський голова. -  Не будуть користуватись вони, будуть якісь інші. Пропоную прийняти без цього пункту і дати на опрацювання. Хай уточнять, яке приміщення, визначаться з технікою.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Тернопільщину засипає снігом: водіїв попередили про небезпеку play_circle_filled 11:25 Графік відключення світла діятиме в Тернополі та області 8 квітня 11:00 У Світлий Понеділок буде вихідний: у Тернополі перенесли робочий день 10:45 Наловили риби на 100 тисяч: за браконьєрство у Тернополі затримали чоловіка, на Зборівщині — жінку Від читача 17:29 Які засоби можна закупити для облаштування робочого місця для людини з порушеням опорно-рухового апарату? 10:10 У Тернополі 60-річного чоловіка підозрюють у зґвалтуванні 14-річного хлопчика 09:37 У Збаразькій колонії жінка отримала паспорт без строку дії 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Володимиром Галабіцьким, Максимом Куропатвою та Ігорем Скриником 08:00 Перерахунок пенсій в квітні: кому додадуть до 2595 гривень 22:00 Тернополяни збирають гостинці на Великдень для військових: як долучитись 21:00 Купити чи спекти: скільки коштують паски в Тернополі play_circle_filled photo_camera 20:00 Отримала 60 тисяч допомоги, приховавши купівлю землі: судили багатодітну матір 18:55 «Нива» відкрила стадіон для вболівальників на матч із «Прикарпаттям» попри обмеження 18:18 Війна забрала життя Героїв Олексія Новікова та Дениса Диванюка 17:45 На Київській налякана косуля застрягла в металевій огорожі 17:10 Водію, якого затримали після аварії, в якій загинули двоє рятувальників, інкримінують торгівлю наркотиками 16:35 У Тернополі затримали чоловіка під час отримання 3000 доларів за «вплив» на ТЦК 16:05 З 8 квітня у Тернополі відновлюють опалювальний період 15:40 Тіло чоловіка виявили у ставку на Бережанщині 15:35 ТОП СТО Тернополя: автосервіси, ТІР-сервіси, кузовний ремонт та детейлінг (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up