Гроші за зекономлені субсидії можна буде отримати або на банківську картку, або через пошту

Гроші за зекономлені субсидії можна буде отримати або на банківську картку, або через пошту
  • Тернополяни–отримувачі субсидії можуть писати заяву на виплату їм грішми зекономленої субсидії.
  • У заяві слід вказати бажаний спосіб отримання грошей  -  через банк чи пошту.
  • Виплату грошей почнуть після 1 вересня.

 

До вересня управління соціального захисту на місцях збиратимуть заяви про виплату  грішми зекономленої субсидії. 

Нагадаємо, 26 квітня Кабмін ухвалив рішення про монетизацію субсидії на оплату газу та електроенергії. Йдеться про те, що хто зекономив електроенергію, що використовувалась на опалення, чи природний газ, отримає компенсацію. Компенсація – у розмірі до 700 гривень.


- Механізм монетизації затверджений постановою Кабміну. Є чітко прописано, як це відбуватиметься, - розповідає директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський. - Зокрема, спершу всі організації, які займались постачанням  природного газу на опалення і постачанням електроенергії на опалення, мають до 1 червня подати у місцеві управління соціального захисту списки осіб, які мають зекономлену субсидію. Далі із відповідними заявами в місцеві управління соцзахисту за місцем повинні уже звернутись самі отримувачі субсидій.


У заяві, за словами пана Боярського, слід вказати бажаний спосіб отримання коштів. Варіантів є два – або просити зарахувати на відкритий банківський рахунок у певному банку, або виплатити через відділення «Укрпошти» за такою-то адресою. 


- Подача заяв обмежена – до 1 вересня, - каже пан Боярський. – А от дати, з якої можна писати відповідні заяви, чіткої нема. Відтак такі можна подавати хоч вже. Максимальна сума, яку можна отримати за зекономлену субсидію, як і говорив раніше – до 700 грн. Це еквівалентно вартості 100 кубів газу. Хто зекономив на меншу суму, отримає відповідно і меншу суму. 

Ці кошти цільовими наразі не є.  Відповідно їх отримувач можна витратити на будь-що – або на оплату якоїсь комунальної послуги, або на купівлю продуктів і т.д.

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Виплата 5000 гривень на першокласника: як оформити допомогу 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:04 10-12 серпня в Тернопільській області прогнозують суху та теплу погоду 18:00 МОЗ оновило перелік безпечних і заборонених для купання пляжів в Україні Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 17:05 Земельний податок на Тернопільщині: хто має платити, які є пільги та як розрахувати суму 16:00 16-річна тенісистка з Тернополя Тереза Цибульська виграла другий одиночний титул поспіль 15:10 Кардинал Микола Бичок очолив молебень у Тернополі та освятив авто для ЗСУ photo_camera 14:04 Знову розрили біля «Універсаму»: що роблять цього разу? 13:00 На Тернопільщині за добу ліквідували сім пожеж 12:03 Електромонтер впав із шестиметрової висоти й ледь вижив: як суд покарав його майстра 11:00 Як приготувати пишні кабачкові оладки на кефірі 10:10 РФ вдарила по багатоповерхівках у Харкові: триває рятувальна операція play_circle_filled photo_camera 09:29 росія завдала масованого удару по Одесі, є постраждалі photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Іскоростенського та Володимира Дичка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up