У Тернополі відбувся смолоскипний марш на честь Степана Бандери

Традиційно на щорічний смолоскипний марш з нагоди річниці дня народження Степана Бандери у Тернополі зібралося більше сотні активістів та представників націоналістичних організацій. Із смолоскипали та у спроводі оркестру колона пройшла вулицями міста ввечері 1 січня.
Нагадаємо, що 2019-й рік у Тернополі пройде під знаком Степана Бандери. Щоб вшанувати пам'ять провідника ОУН Степана Бандери, в перший день 2019-ого року провели Всеукраїнський марш. В цьому році 1 січня відзначають 110-у річницю з Дня народження Степана Бандери. У Тернополі учасники ходи традиційно збиралися на Дружбі.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Nem NemezisКупка дітей вийшла за 200 грн поносити прапорці.Петро Хамчук reply Nem NemezisNem Nemezis, це твоя інтерпретація, а виходячи з того що я писав, то це інтерпретація оленя...Nem Nemezis reply Nem NemezisПетро Хамчук тупо - це в 2к19 році ходити факельною ходою, свастикою та кричати націоналістичну хуйню, прикриваючи їбало тряпко щоб мама не взнала і не дала пізди. І ди уроки вчи, завтра до школи.Петро Хамчук reply Nem NemezisNem Nemezis а я бачив як один олень писав тупі коментарі і тішився. Ой, а це ти...Безкостий Роман reply Nem NemezisNem Nemezis а я бачив як один олень писав тупі коментарі і тішився. Ой, а це ти...ксюха коваль reply Nem NemezisОт у нас так усе і відбувається-"діти"виходють за якісь там гроши і взагалі їх в трусах вигнали з натолагерів пом'янути Остапа БандеруOleksandr Cherpak reply Nem NemezisNem Nemezis таке відчуття що ера камяного віку повертається
-
Патріот110 річниця,то він хто виходить,австріяка?