Хто першим потрапить під мобілізацію у Тернопільській області

Хто першим потрапить під мобілізацію у Тернопільській області
Голови сільрад, працівники райрад та адміністрацій, а також депутати облради - саме вони перші в списку на мобілізацію в разі потреби. Таке розпорядження дав Степан Барна, кажуть в обласному військкоматі.

Про нову хвилю мобілізації наразі мова не йде, однак в обласному військкоматі нагадують: якщо в районах не виконають поставлений план, то недостачу будуть "закривати" держслужбовцями.

 - В першу чергу мова йде про голів сільрад, працівників районних рад та адміністрацій та депутати всіх рівнів, включно із обласною радою, - каже обласний військовий комісар Володимир Катинський.

Відповідне розпорядження дав очільник області Степан Барна.

Нагадаємо, раніше великі сподівання покладали на контрактників, за рахунок яких збиралися уникнути мобілізації. Однак Тернопільщина дала лише 60% вді тієї кількості контрактників, яку від неї очікували.

У військкоматі кажуть, що в разі необхідності нової хвилі мобілізації, будуть враховані показники по кожному з районів. Де більше контрактників - там буде нижчий план по мобілізації.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Анонім
    Можна йти а що герої не вмирають то вже добре.Але нє таки не піду газ дорогий хто буде мою жінку гріти.Я тамки або забю того москалє або нє а тут си жінка знайде другого хлопа а  я тоди кому буду потрібний старий нещасний імпотент і що буду дрочив під коцом.Ліпше поїду зароблю свої кохані якісь гроші дітям щось купимо требя якось жити  аво депутати чо нейдут най йдут вони си добри вжили сидєт на державних грошох то най спасают ту державу.Я від держави ні копійки немаю то чого буду йшов я шо там забув
    Анонім reply Анонім
    красава
  • Анонім
    Заіпали. Країні кінець
  • Діонісій
    а то що почали трусити голів сільрад, працівників райрад та адміністрацій, то вже добре, правда по селах і так позабирали багато,

    треба ще трусити голів міськрад, облраду, депутатів наших. забрали б половину, може щось в армії і покращилось, вони не можуть жити в тих умовах, в яких проживають наші бійці.

    ну і катинського треба з його шайкою туди пристроїти, бо жерти м'ясо і пи..ти, що там все добре і файно, то одне, а там бути і жити то друге.
  • Анонім
    І знову по новій ...і ще раз вам кажемо пішли ви на .....з вашою мобілізацією
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:18 На Чортківщині зник шестирічний хлопчик 12:00 Тернопільські трубачі щодня грають «Шану» під час хвилини мовчання play_circle_filled photo_camera 11:00 Тернопільський педагог Богдан Нікітюк отримав стипендію Президента України 10:30 На Євробаченні — 2026 перемогла Болгарія: що відомо про вокалістку, текст та переклад пісні play_circle_filled Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 10:00 Вночі росіяни завдали ударів по Дніпру та Харову: у містах — пожежі, є постраждалі 09:00 Україна увійшла в ТОП-10 країн-фіналісток Євробачення play_circle_filled 21:00 «На фронті дні народження не рахують»: інтерв’ю з водієм «Богдани» 20:00 ​​​​​​Просять відремонтувати дорогу на Зеленій. Петицію розглянуть, якщо її підпишуть 500 людей 19:00 Від капусти до баклажанів: ціни на розсаду на тернопільському ринку play_circle_filled photo_camera 18:00 Чим поливати цибулю та часник в травні, щоб урожай був хороший: поради городників 17:00 Тепло до +24º та короткочасні грози: прогноз погоди в Тернополі та області на 17—19 травня 16:06 Аварія з вантажівкою неподалік Тернополя: є загиблий, рух перекритий play_circle_filled 15:00 Скільки коштує кілограм одягу в тернопільських секонд-хендах play_circle_filled photo_camera 14:02 Одна картка для усіх виплат: є зміни в отриманні допомоги для сімей з дітьми та майбутніх батьків 13:00 «Код для скасування платежу»: тернополянка втратила 119 тисяч після дзвінка «з банку»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up