Неправильно припарковані авто у Тернополі забиратиме спеціальний евакуатор. Коли він запрацює

Неправильно припарковані авто у Тернополі забиратиме спеціальний евакуатор. Коли він запрацює
  • Незабаром у Тернополі працюватиме евакуатор, яким забиратимуть неправильно припарковані автомобілі. 
  • Евакуатор підпорядковуватиметься муніципальній поліції Тернопільської міської ради та працюватиме коли завершать облаштування майданчика для оштрафованих авто.

Про те, що майданчик для арештованих автівок вже облаштовують на вулиці Бережанська у Тернополі розповіли на засіданні міськвиконкому 20 листопада. 

- Зараз відбувається облаштування штраф-майданчиків для того, щоб могли запрацювати евакуатори, - зазначив начальник управління муніципальної поліції в Тернополі Ігор Максимів. - Ці евакуатори будуть забирати автомобілі, що створюють суттєві перешкоди для руху в місті. Така проблема зараз в нас є.

Неправильно припарковані авто у Тернополі забиратиме спеціальний евакуатор. Коли він запрацює, фото №1 на сайті 20minut.ua

Відео дня

Одразу після завершення робіт на майданчику, евакуатори зможуть працювати. Роботи планують завершити ще до кінця цього року.

Нагадаємо, Тернопіль став одним із перших міст в Україні, де муніципальна поліція розпочала роботу щодо сфери паркування в місті. Зараз тут працює сектор контролю за паркуванням транспортних засобів. 

Чи вирішить евакуатор проблему із неправильним паркування у місті та які він працюватиме, дізнаємось згодом. А як вам така ідея?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Петро
    Все круто, але.... біля ринку коли фури і капустосікатори позабирають, де ж ця хвальона поліція. Додзвонитися до них з цього приводу неможливо. В міськраді дали Аж три номери, але жоден не працював!
  • marijka
    А парковки в місті коли нарешті з'являться? Чи міської ради вистачає тільки на евакуатори?
    тирасполь reply marijka
    місто для людей. є така штука, яка називається "громадський транспорт"
    бик reply тирасполь
    Я навіть знаю для яких людей. А та штука, що в нас називається "громадський транспорт" попахує тим, що в туалеті
  • Денис Хілініч
    боясь, що "неправильно припарковані" буде відноситись тільки для ланосів, жигуликів і іншої бідосі, а решта товстозадих буде свої авто ставити де ставили.
    Коля reply Денис Хілініч
    хіба не знав? неправильно паркується тільки біднота
  • Олена
    Ура! Давно пора вже зробити

keyboard_arrow_up