Партнер рубрики Події

Мали зробити за три дні: скільки часу ремонтують вулицю Олени Теліги (колишня Чехова)

Мали зробити за три дні: скільки часу ремонтують вулицю Олени Теліги (колишня Чехова)

На вулиці Олени Теліги продовжують виконувати ремонтні роботи. На цій ділянці виконують поточний ремонт та облаштовують дощоприймальні решітки.

Та згідно з офіційним повідомленням від міської ради, поточний ремонт мав бути виконаний за три дні, з 21 по 23 липня. Журналісти «20 хвилин» дізналися, коли буде завершено проведення ремонтних робіт.

Коли завершать роботи?

На даний момент працівники ТехноБудЦентру ще працюють над виконанням ремонтних робіт. За вихідні поклали асфальт на проїзній частині дороги, а сьогодні облаштовують пішохідну доріжку. На дорозі стоїть тимчасовий знак «Проводяться ремонтні дороги», а на дорозі стоїть робоча техніка, що перекриває частину дороги.

Відео дня

Начальник управління цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич говорить, що сьогодні вже проводять завершальні роботи:

—Роботи з ремонту проїзної частини та перекриття вулиці було на вихідних. А сьогодні вже виконують роботи, які не перешкоджають руху транспорту. Підрядники намагаються завершити сьогодні всю роботу.

Раніше «20 хвилин» повідомляло про те, що на вулиці Олени Теліги ремонтуватимуть роботу та вказувало, коли перекриють роботу.

 

Читайте також:

Три дні ремонтуватимуть дорогу на вулиці Олени Теліги (колишня Чехова): коли перекриють проїзд

Депутати підтримали перейменування 13-ти вулиць: як змінились назви

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up