Андрій Менько

Андрій Менько

0982985005
Журналіст-початківець. Енергій та готовий експериментувати. Цінує справжність та завжди спраглий до нових знань
Андрій Менько - Всі Статті (17)

На мікрорайоні «Сонячний», що на Бамі, в середу, 26 липня, провели акцію «Намалюй життя». Організатори, волонтери, поліція та всі небайдужі оглянули район та замалювали позначки, за якими можна знайти канали продажі наркотичних засобів Журналісти «20 хвилин» теж стали учасниками акції та дізналися чому ці позначки є небезпечними для людей.

25 липня у Тернопільській обласній бібліотеці розпочали реалізацію проєкту «Психологічно-мистецькі студії «Дім». Це ряд мистецьких майстер-класів та психотерапевтичних занять, які мають допомогти учасникам зняти тривогу, відволіктися від буденності та позбутися депресії.  Журналісти «20 хвилин» дізналися хто проводить заняття та як туди потрапити.

25 липня в обласній бібліотеці відкрили фотовиставку про Маріуполь. Фотографи та місцеві жителі зібрали фотокартки історичних пам’яток Маріуполя до та після повномасштабного вторгнення рф та представляють її всім українцям, щоб документально показати воєнні злочини та показати, що ми втрачаємо історію.

На вулиці Грушевського, а саме на перетині вулиць Білецька та Грушевського, з самого ранку працює техніка. Через це частково перекрили проїзну частину дороги.

На вулиці Олени Теліги продовжують виконувати ремонтні роботи. На цій ділянці виконують поточний ремонт та облаштовують дощоприймальні решітки.

З 5 липня на дамбі Тернопільського ставу почали зрізувати 12 «сухих» каштанів. Вже за тиждень на цьому місці висадили нові дерева, тут ростимуть катальпи. Їх уже не вперше зустрічаємо в Тернополі, та чи зможуть вони прижитися за наших кліматичних умов?

До Дня міста на алеї зірок з'явиться нова табличка. У міській раді вже приймають пропозиції від тернополян щодо нового імені. Ми також запитали в перехожих, кого б вони хотіли тут увіковічнити, та чи взагалі знають, чиї імена вже є на алеї.

Степан Луб’янський родом із Заліщицької громади, там він виріс та навчається. Змалечку, як лиш прийшов до школи у 6-річному віці, сподобав собі дуже цікаву та незвичну для хлопців роботу — вишивати. Каже, що любов до цієї справи йому прищепила перша вчителька, яка на той час показувала найпростіші техніки. Зараз вже юнак навіть має перші замовлення. Всі зароблені кошти хлопець відкладає на «мрію».

У п'ятницю, 14 липня, у редакцію «20 хвилин» звернулися читачі. За їхніми словами, клумба біля пам'ятника Данилу Галицькому виглядала в дуже занедбаному стані. Комунальники пообіцяли, що приведуть все до ладу. Чи зробили?

До редакції «20 хвилин» звернулися читачі. Вони скаржаться на занедбаний стан клумби біля пам’ятника Данилу Галицькому. Мовляв, все позаростало травою, двометровими будяками. 

keyboard_arrow_up