"Не хочемо, щоб діти сходили з розуму і вмирали!" Протестують проти звільнення наркоторговців

"Не хочемо, щоб діти сходили з розуму і вмирали!" Протестують проти звільнення наркоторговців

Мирну акцію протесту проводять, щоб влада довела справу злочинців до логічного завершення. 
Акція триває під стінами міськрайсуду, що на вул. Котляревського у Тернополі. Люди переконують, підозрюваних у розповсюдженні наркотичних речовин не можна відпускати на волю. 

Щоб знову наркоторговці не були на волі за гроші!  Власне, це і вимагали небайдужі тернополяни, які забралися біля приміщення суду. 

- Нещодавно в Тернополі затримали наркоторговців, які постачали забороненими речовинами всю область, - йдеться в анонсі до акції. - Наркотики продавали через інтернет, і навіть діти без проблем їх купували! Затримали 9 чоловік, 2-ох відпустили одразу, ще семеро можуть вийти з дня на день, за них суд призначив смішну заставу!!! - говорить організатор акції Олег Коган.

Протестувальники принесли плакати. Вони кличуть на розмову керівників поліції та прокуратури. На знак протесту хочуть перекрити вул. Крушельницьку. А це, без сумніву, паралізує все місто.

У протестувальників мета одна, запевняюють вони, - не допустити розповсюдження наркотиків у нашому місті.

 • Ми не хочемо, щоб масово вмирали діти, - озвучив основний меседж акції один з її організаторів Олег Коган. – Я спілкувався з батьками, які, на жаль, похоронили дітей. Я спілкувався з дітьми, які є непритомними від солей.

Наркоторговці продавали не лише амфетамін, як пишуть деякі ЗМІ, нарікають протестувальники.

- Суддя, який прийняв рішення про застосування застави, заявив: «Я не знав, що вони так заробляли і що воно так є», - обурюється Олег Коган. – Але якщо він не ознайомлюється зі справою, навіщо він там працює?

В нашій країні за крадіжку авто засуджують до ув’язнення, терміном від 7 до 12 років. Такий же термін – і за наркоторгівлю, за вбивство тисячі дітей, нарікають учасники акції протесту.

- Ще й можна вийти під заставу, - каже Олег Коган. – Ми не хочемо цього. І зібрались, щоб цього не допустити.

Вимагали, окрім присутності на акції обласного прокурора Петра Бойка та начальника ГУНП Олесандра Богомола, присутності і міського голови Сергія Надала.

 • Він, коли привозять в лікарню якесь обладнання, приїжджає, гарно перерізає стрічки, - каже Олег Коган. – Тут у нас стрічок немає. Але нехай приїде і бодай в телефонному режимі заявить, що готовий до зустрічі і діалогу. Нехай запевнить нас в тому, що контролюватиме цю справу.

Яким саме чином міський голова може контролювати хід розслідування і припинити продаж наркотиків у місті, ми поцікавились в організаторів акції. Однак, чіткої відповіді так і не почули.

«Візьму каністру з бензином, обіллю аптеку і продавців»

Учасники акції запевняють, що після гучного затримання банди наркоторговців, на кілька днів торгівля наркотиками в місті припинилась, а далі відновилась з новою силою. Такі висновки вони зробили, спілкуючись з людьми, які вживають наркотики.

В деяких аптеках міста вільно можна придбати той же «Дімедрол». «Це процвітатиме – я візьму каністру бензину, обіллю аптеку і продавців, котрі торгують», - говорить учасник акції, батько колишнього наркозалежного.

 • Нехай мене за це посадять, я візьму відповідальність за те, що накоїв, але поліція з цим нічого не робить, і багато батьків страждають за своїх дітей, - каже батько 25-річного колишнього наркозалежного Микола Світлий.  - Ліпше прийти до дитини в тюрму, ніж на цвинтар.

Його син, 25-річний Максим Боднар, шість років поспіль вживав наркотики. Зараз, каже, від цього відійшов, навернувся у віру і допомагає таким, яким сам ще був не так давно. Чоловік каже, що прийшов на акцію, адже в місті за 5 хв по інтернету можна замовити солі, інші наркотики. Це можуть зробити навіть школярі.

Справедливий суд торгівцям смерті – без права застави для вбивць!

Натовп скандував та вимагав не випускати під заставу «торгівців смерті». А також круглого столу за участю обласного прокурора, начальника головного управління нацполіції та міського голови Тернополя. Видимо, очільник патрульної поліції краю, як переговорник, мітингувальникам потрібен не був. Адже на місці, у цивільному одязі, Богдан Шевчук деякий час стояв – поруч з підлеглими, які були у формі. Був він і коли під стіни суду під’їхав цілий автобус з нацгвардійцями. На щастя, заспокоювати натовп спецпризначенцям чи іншим силовим структурам цього дня не довелось.

 • Справедливий суд торгівцям смерті – без права застави для вбивць! – скандували мітингувальники під стінами міськрайсуду. – Тернопіль без наркотиків! Шановні судді, почуйте нас, не відпускайте вбивць, бо ці вбивці будуть вбивати наших дітей!

Судді не вийшли. Чи то не почули, чи то, зайняті у справах, не змогли вийти до мітингувальників. Врешті учасники акції протесту вирішили перекривати рух на вул. Крушельницької. Як пояснили, аби привернути увагу до проблеми. Дорогою один з організаторів поспілкувався телефоном з начальником головного управління нацполіції в області Олександром Богомолом. Врешті домовились про зустріч – в п’ятницю, 7 лютого, о 9 ранку в приміщенні головного управління нацполіції, що на вул. Валовій у Тернополі, відбудеться зустріч силовиків і мітингувальників.

 

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, TelegramInstagramViber та YouTube. 

Коментарі (57)
 • Svetlana Pasuta

  Просимо розголошення ходу справи в пресі , не можна того так упускати нехай зло буде знешкоджене по закону....
 • Кореспондент Українець

  Колишні наркомани з християнського духовного центру “СПАСІННЯ" ловлять хайп на справах , по яких самі недавно проходили !!! Багато колишніх наркозалежних , щиро прийшли на пікет , не володіючи жодними матеріалами справи ( видно з прес конференції ) , шукаючи розголосу і добиваючись ,  відміну закону України , право на заставу !!! Не трудно зрозуміти , чому замість того , щоб займатись морально духовним вихованням молоді , реабілітацією людей з нарко залежністю , на круглому столі з владою , духовні гуру Дерешівський і Коган  піднімали питання про співпрацю з міліцією , в допомозі розкриття різних злочинів, що до наркотиків ! В теперішній час , коли з спонсорами для рибцентру туго , а а духовне і моральне виховання нарко залежних , справа тиха і важка !Спонсорів рибцентру не притягне тихість , потрібно гучно заявити про себе , потрібен розголос каже О. Коган ! В боротьбі з алкоголізмом в 85-87 роках вирубували кращі сорти виноградників в Криму , в борьбі з розповсюдженням опіатів Дерешівського реабілітовані , на круглому столі пропонували давати довічне всім , крім наркозалежних ! А з проституцією що запропонуєте вирубувати ? НЕ БОРОТИСЬ З ФАКТОМ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ  ТРЕБА рибцентрові ! Не співпраця з органами влади у пошуку і розкритті злочинів , чи вимагати змін до законів у верховній раді , це не діло  рибцентрів , а попередити цю епідемію , ДУХОВНО МОРАЛЬНИМ ВИХОВАННЯМ молоді ! А спонсори і гроші самі припливуть , без хайпу і піару !
 • Кореспондент Українець

  Так обісратись могли тільки Тернопільскі : генералісімус Олько Богомол і прокурор Петька Бойко з цією наркооперацією , по затриманню підозрюваних ! Резонанс зробили зібравши журналістів , які фіксували захоплення , Маски- Шоу КОРД , ну все як в бойовиках !!! І повний ОБЛОМ , там навіть 300 грам не було 100 % ( дивіться відео ,  що взяли ) !!! Масштабна операція просто вражає людський розум , по маштабах і об’ємах , це фурор ! В другої братви наркоманів з Тарнавського , теж те саме , на 200 грам можливо більше ! “Черадеї ” пагоні , хоть би мішок муки в куті по розсипали , для хайпу преси ! Зловити дві бригади в Тернополі , на всіх не знайдено навіть пів кілограма ( дивіться уважно відео затримки , що вилучили ) наркотиків ???!!! СУПЕР ОПЕРАЦІЯ , мої поздоровлення вам трутням !!! З матеріалів слідства , досі не найдено точно джерело постачання  , мільйонів від неправомірних продажів , складів , нарколабораторії - ДЕ ЦЕ ВСЕ ??? Київ Тільки відзвітував , про захоплення двох банд і вилученнням близько тони героїну , на суму 25 міліонів доларів , Житомир відзвітував , про вилучення близько 400 кг опіатів , Львівські вилучили героїну на 1,5 млн доларів в величезних ящиках !!! Було викрито величезні склади , а також гігантські лабораторії з прекурсорами ! А Наші Тернопільські КЛОУНИ відзвітували знайденим ОДНИМ кілограмом “РОБОЧИХ" солей !!! А не робочий товар де ? Випарувався ? Да были демоны , но самоликвидировались !!! Олько Богомол на перенсконференції сказав - джерела постачання будуть встановлені слідством ! І це після піврічного слідкування ??? ( был бы клиент , а статья найдётся ) Подивіться свіжі відео затримань в інших областях !!! Там , тре було трактора , щоб все забрати ! А Подивіться на роботу наших трутнів ! Якісь тугрики нафоткали , по долару і п’ять ! А опіатів з відео і фото , це просто сміх ! Дві жмені розфасованих малих - пяти грамових пакетиків , на відео і фото ! Провал !!!! Посилання на джерело: https:
 • Активіст

  Випустіть Крамарів, в місті нема де солей і амфи купити! Як тепер дальше бути?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Сьогодні, 23 жовтня: Всесвітній день шампанського 07:01 Дощі оминають Україну: якою буде погода у п'ятницю, 23 жовтня 21:06 Що ви знаєте про місцеві вибори 2020? (ТЕСТ) stars 20:32 Виборчі махінації: декан зі студентами штучно збільшували виборців на дільницях Тернопільщини. Як діяла схема? Від читача 11:29 Як можна придбати 1/3 квартири? Коли у власника заборона відчуження нерухомості, накладена виконавчою службою (який можливий варіант - відмова, благодійна допомога). 20:08 Притула балотується до Тернопільської облради у списках «Батьківщини» (політична позиція) 19:10 "У мене двоє дітей і онуки, а я живу в чужих людей": історія пенсіонерки, яка шукає житло play_circle_filled photo_camera stars 18:03 Розпочинається голосування за проєкти "Громадського бюджету": з чого можна вибирати (СПИСОК) 17:32 Місцеві вибори 2020: інтерактивна карта виборчих дільниць та список кандидатів за округами 17:01 Увага! З 22 жовтня автобус №21 змінює маршрут 16:45 «Лежать, висять та стирчать»: листівки з політичною агітацією заполонили багатоповерхівки (ФОТОРЕПОРТАЖ) photo_camera stars 16:24 «Здoрoв’я тернoпoлян має стати для влади міста найвищoю цінністю», - Леонід Бицюра (політична позиція) 16:04 Сімейний конфлікт закінчився лікарнею: чоловік держаком від сапи проломав дружині череп 15:36 "Нам страшно". Три ДТП за два тижні: люди бояться, що наступна фура зупиниться в хаті play_circle_filled photo_camera stars 14:54 Увага! На вул. 15 Квітня змінили схему дорожнього руху: що треба знати водіям 13:09 Ми незалежні - з вашою підтримкою! Сайт "20 хвилин" першим у Тернополі впроваджує платну підписку play_circle_filled photo_camera 10:37 Новий максимум: вперше в Україні кількість нових випадків Covid-19 перевалила за 7 тисяч. Дані по областях 09:16 На Тернопільщині за добу підтверджено 315 випадків COVID-19, двоє людей -померли. Дані по районах 09:07 Віктор Гевко: «Спілкування з тернополянами надихає на перемогу» (фото, відео) (політична позиція)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up