“Ми проти знущань над тваринами”: у Тернополі відбувся марш на захист тварин

“Ми проти знущань над тваринами”: у Тернополі відбувся марш на захист тварин
  • Близько сотні тернополян пройшли центральними вулицями міста у неділю, 30 вересня.
  • На марш за права тварин прийшли із чотирилапими друзями та плакатами.
  • Під міською радою підписали універсал.

На марш захисту пав тварин прийшли не лише зоозахисники, а й тернополяни, які проти знущання над тваринами. Тернополянка Людмила на акцію прийшла з п’ятимісячним улюбленцем Річі.

- Ми прийшли підтримати усіх безпритульних собачок, та й не тільки собак, а й усіх тварин, - каже учасниця акції Людмила. - Щоб люди були більш совісними. Якщо не можуть допомогти, то хоча б щоб не кривдили. Бо зараз ми часто з таким зустрічаємося. Тварини повинні бути на рівні з людьми, а кращого друга, ніж собака не знайти.

Всеукраїнська зоозахисна акція одночасно відбулася у 20 містах України. Колона стартувала з Театрального майдану, просувалася вулицями Руською, Замковою, Листопадовою. Біля міськради учасники акції підписали універсал проти знущання над тваринами, який передадуть у Верховну Раду. Відбувся конкурс на найкращий плакат гуманності.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
  • Кобра
    Я не проти таких заходів
  • Дон Карлеон
    Хвилинка логіки. "Тварини повинні бути на рівні з людьми, а кращого друга, ніж собака не знайти" - Окей, я хочу подружитись із зоозахистником і водити його на повідку по місту, адже так вчиняють із кращими друзями. А їхніх собачок можу прийняти на роботу, звісно з такими ж обов'язками і зарплатнею як і у білого гетеросексуального чоловіка, що тут працює.

    Хоча, якщо признатись чесно, то я лояльніший до зоозахисників, навіть тільки через те, що на відміну від решти так званих "активістів" їхніми послугами не часто користуються для тиску на суд чи інші органи влади у корисних цілях певних вузьких кругів. Хоча, можливо, вони теж просто грантоїди, як т.з. "антикорупціонери" і ЛГБТ-активісти, котрі просто роблять заходи для галочки, щоб і надалі кормитись за рахунок інших країн і приватних фондів (типу фонду Сороса). Все складно, ніде немає однозначності =)
  • Терен
    Зрозуміло, що ні одна психічно здорова людина і не думає про те, щоб знущатись над тваринами. Але коли їх "захист" перетворюється у своєрідну форму божевілля, то таке вже тяжко зрозуміти. І напевно, таких захисників на вулицю випускати не варто, діти ж ходять.
    Mila reply Терен
    Спочатку перевір своє психічне здоровля. Хто дав тобі моральне право ображати активістів?
  • Бульба
    Усі безпритульні тваринки Вам безмежно вдячні )))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Ці ознаки можуть свідчити про проблеми щитоподібної залози: на що звернути увагу 21:11 Перелом ребер: службовця ТЦК підозрюють у побитті чоловіка під час оповіщення у Тернополі 21:00 «Фест молоко 2026»: на гостей чекає музика, ярмарок, дегустації та підтримка війська (програма) play_circle_filled 20:00 Ми не маємо права втратити цей шанс: історія близнюків Петрика і Павлика, які дуже хочуть ходити Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 19:31 Поліція розшукує тернополянку, яку підозрюють у грабежі під час воєнного стану 19:06 Напали на ветерана на його ж подвір’ї: засуджені оскаржують вирок 18:05 Долар побив черговий рекорд: курс валют на 27 травня 17:25 Грози, град та сильні вітри сунуть на Тернопільщину: прогноз погоди 16:55 Чи планують у Тернополі робити ходу випускників 2026 16:15 У полі біля Тернополя кінологи виявили поранену дику косулю: рятували поліцейські та волонтери 15:45 На Тернопільщині викрили «схему» переправки через кордон: затримали двох ймовірних організаторів 15:25 У Тернополі відбудеться чин прощання з сімома невпізнаними Героями 14:45 «Червона рута» лунає — опір триває: у Тернополі проведуть обласний відбір легендарного конкурсу play_circle_filled 14:20 У Тернопіль приїде Митрополит Епіфаній з нагоди свята чудотворної ікони Божої Матері 13:48 Аварія із потерпілими на Бродівській 13:15 Коли пролунає останній дзвоник у тернопільських школах та чи буде практика 12:36 Вбивство у Почаївській громаді: сусідське застілля закінчилось смертельними ножовими пораненнями 12:10 У Тернополі жінка травмувала ногу в міській маршрутці 11:34 «Усміхнений, позитивний, завжди в колі друзів». Прощаються з п’ятикласником, який загинув у аварії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up