"Ми забезпечили Нацбанк двома керівниками", - факультет банківського бізнесу ТНЕУ святкує 40-річчя
- За всю історію факультету було 7 деканів, а щороку викладачі готують 200-300 спеціалістів з банківської справи.
- Свято з нагоди 40-річчя факультету влаштували 24 травня в актовій залі ТНЕУ.
Під час урочистостей ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий привітав найактивніших працівників факультету та студентів.
На свято запросили і відомих випускників факультету. Віталій Коваль випускник факультету банківського бізнесу 2003 року. Чоловік родом з Рівненщини. Зараз проживає в Києві, працює директором компанії, які займається будівництвом доріг та є віце-президентом федерації греко-римської боротьби.
- Я приїхав спеціально на свято і для мене таке запрошення - велика честь, - каже Віталій Коваль. - Це як батьки запрошують дітей. Наш університет закладає фундамент, основи спеціаліста і разом з тим не ламає креатив, дає свободу вибору. Факультету бажаю процвітання і впевнений, що воно буде. Щоб спільнота збільшувалась і університет розвивався разом з випускниками.
Андрій Крисоватий, ректор ТНЕУ

Богдан Адамик, декан факультету банківського бізнесу

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
АнонімП.......ц досягнення . Випускають вони по 200-300 "спеціалістів" ,і що з того де опиняються ці так звані спеціалісти ,як не на набіржі праці так на базарі чи офіціантами в якомусь барі . Ось випускають вони на їхню думку так званих спеців ,а економіка не росте , живемо в борг ,а така х.....я зараз ,що майже всі так звані білі комірці економісти ,менеджери ,бухгалтери , а продукцію хто буде робити ,де виробництво .Моя б воля я б перепрофілював той інститут на науково-дослідний інститут по виробництву високоточно зброї або засобів РЕБ ,а цього ректора вигнав нах..... ,і ще б копняка дав в ср....у -
David StarrЯкий ВУЗ - такі й керівники-спеціалісти ) -
AnonymousА ми то все думаємо, чого ж ту гривню так постійно ковбасить? А тут наш фінансовий руку приклав. Ну тоді зрозуміло...