Міноборони не підтримало збільшення терміну оновлення даних для військовозобов’язаних

Міноборони не підтримало збільшення терміну оновлення даних для військовозобов’язаних

Міністерство оборони України не підтримує збільшення термінів оновлення даних у ТЦК для військовозобов’язаних з 60 до 150 днів,крайньою датою оновлення даних залишається 16 липня 2024 року.

В документі від 24 червня, який підписаний міністром оборони Рустемом Умєровим і оприлюднений у системі електронного документообігу (СЕДО), зазначається, що законопроєкт  №11305 підтримується МОУ. Про це попідомляє Українська Правда з посиланням на документ МОУ, який є в розпорядженні УП, співавтор проєкту закону Володимир Ар’єв. 

 Проте, згодом з'явилась інформація, що документ залишається без розгляду. 

— У Міністерстві оборони України, в межах компетенції, з урахуванням проведеного аналізу уточнення даних громадянами України через електронний кабінет, центри надання адміністративних послуг та шляхом особистого прибуття до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, додатково опрацьовано проєкт Закону України "Про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" щодо продовження строку оновлення військово-облікових даних", реєстраційний № 11305 від 29.05.2024, поданий народним депутатом України Ар’євим В.І. та іншими народними депутатами України, який не підтримується

Відео дня

 

 

Потрібно оновити до 16 липня

Для того щоб оновити свої облікові дані в Центрі надання адміністративних послуг, при собі потрібно мати:

Телефон необхідно мати щоб ввести код підтвердження в систему.

Вам необхідно вказати фактичне місце проживання, після чого її введуть в систему та оновлять дані. Підтверджуючі документи для цього не потрібні.

Графік прийому громадян працівниками ЦНАПу м.Тернополя:

Телефон для довідок:

+380674472741;

+380674472998;

+3800674473357.

Опитування

Чи потрібно продовжувати термін оновлення даних для військовозобов'язаних?

ДОВІДКА
За даними Міноборони через за стосунок «Резерв +» свої дані на середину червня оновило більше півтора мільйона українців. Ще десятки тисяч зробили це через ЦНАПи у своїх містах. Активність людей пов’язана зі зручністю процедури і з потенційними штрафами, які будуть діяти після 16 липня. А саме від 17 до 25 тисяч «світить» громадянам, які не оновили облікові дані. Речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін цього місяця повідомив, що на початок червня приблизно 15% військовозобов’язаних оновили свої дані. Сторонні експерти припускають, що мова в основному про осіб, які мають право на бронювання чи відстрочку від мобілізації. 

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що усі студенти-чоловіки в Україні пройдуть базову загальновійськову підготовку. Кабінет міністрів України затвердив Порядок проведення базової загальновійськової підготовки громадян України, які здобувають вищу освіту, та поліцейських.

Читайте також: 

Чи є черги у Тернополі до ТЦК та до коли чоловіки мають оновити дані

Викладачку ЗУНУ засудили до двох років за ґратами бо неправомірно отримала кошти від студента

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Хэнкус

    Молодці, пришвидшили свій кінець

keyboard_arrow_up