Міський голова Тернополя Роман Заставний пішов у відпустку, з кабінету забрав лише своє крісло

Міський голова Тернополя Роман Заставний пішов у відпустку, з кабінету забрав лише своє крісло
У відпустку на два тижні зібрався міський голова Роман Заставний. Мер лікуватиметься у Моршині. Де працюватиме далі, ще не визначився.

Каже, що найближчий час у нього буде періодом перезавантаження. Обов'язки міського голови тим часом виконує його заступник Леонід Бицюра.
На своїй останній прес-конференції у понеділок, 8 листопада, міський голова подякував за роботу депутатам, працівникам міськради.
- Я сьогодні об’їхав усіх працівників і попросив пробачення, якщо кого чимось образив, - каже він. - У день, коли відбудеться сесія депутатів нового скликання, я автоматично звільняюся з посади міського голови, незалежно від того чи я перебуваю у відпустці. Законодавство дає мені право протягом шести місяців вибрати собі інше місце роботи. Відверто, не можу зараз сказати чим я буду займатися . Мені в обладміністрації пропонували роботу в державнх органах влади. Я наразі сказав, що ще не визначився. Не можу сказати чи піду у владу, чи у бізнес.
Відтак 8 листопада пан Заставний забрав зі свого кабінуту лише своє крісло. Воно з ним подорожує по різних місцях роботи ще з 1996 р. Також мер забрав подяки. Усі меблі він залишив міськраді. Нагадаємо, кабінет мера облаштовувала його дружина за власні кошти.
- Меблі добротні, їх вистачить на цю і на наступну каденції, - посміхаючись, каже пан Заставний.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (25)
  • Anonymous
    Роман Йосипович шляхетна людина, розумний керівник.Справді, на виборах програли ми, жителі Тернополя. Заставний пішов гідно. Він знайде чим занятися і нову спрву буде виконувати з честю. А що нас чекає від нової влади, щодо чесності і прозорості якої великі сумніви?..
  • Anonymous
    РОЗКВІТЛО розуміти без лапок ""
    Anonymous reply Anonymous
    Щиро вдячний Роману Заставному за його вклад в благоустрій Тернополя.Хто б що не писав-справи говорять самі за себе.Весь час,коли проходжу центральною частиною Тернополя,хочеться співати-КРАСОТА.Хай в останній рік своєї каденції-але зробив багато.Може і правий був один з коментаторів на цьому сайті,що Заставний чотири роки збирав гроші-а потім вклав їх в благоустрій.Ніхто з його попередників,починаючи від Негоди,не зробив навіть 10%від того,що зробив Роман Йосипович.Пишаюся своїм містом і мером- Романом Йосиповичем Заставним ,котрий так багато для нього зробив.P.S.Мої знайомі,з інших обастей,коли приїжджають в Тернопіль-по доброму заздрять нам.Ще раз щиро дякую за Вашу працю.
  • Anonymous
    Зміни за час мера Заставного величезні, звичайно гладко не завжди буває, але ХІБА ВИ НЕ БАЧИТЕ ЯК "РОЗКВІТЛО" наше місто??? Заставний не винен що саме при його правлінні закінчилися всі можливі резерви Малашівського... Його ще років 5 тому треба було закривати. Романе заставний - ви патріот свого міста і я впевнений не дозволите Свободівцям, (які витратили в десятки більше грошей на передвиборчу компанію за всіх інших лише щоб добратися до влади) зруйнувати вами зроблене!!!
  • Anonymous
    Автор, помилки орфографічні би повиправляла, перед тим як публікувати!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Набережній почистили аераційні фонтани перед новим сезоном 21:00 22-річна водійка Tesla отримала штраф за те, що їздила в центрі Тернополя вночі з вимкненими фарами play_circle_filled 20:01 Крафін з вишнею, паски без яєць або з сиром і цедрою: перевірені рецепти випічки до Великодня від тернополян 19:00 Тернопіль декорують до свята: велика команда творить святковий простір у центрі міста Від читача 20:51 Куди піти цього тижня в Тернополі? 18:06 Не робота, а пастка: 150 тисяч гривень перерахувала тернополянка шахраям 17:20 Відійшов у вічність колишній керівник департаменту культури Тернопільської ОДА Олексій Табачук 17:00 «Партнерство, що розвиває регіони: досвід Західного Хабу МХП» (новини компаній) 16:50 17 тисяч доларів за переправлення через кордон: затримали чоловіка з Тернопільщини 16:07 В аварії на Кременеччині загинув 45-річний чоловік: водій був п'яним 15:25 Штормове попередження через заморозки та вітри оголосили на Тернопільщині 14:50 Мертву жінку виявили перехожі в одному з сіл Тернопільського району 14:15 Судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини у «Дністровському каньйоні» на 1,7 мільйона 13:30 Смертельна аварія: 17-річний хлопець з Тернополя розбився на мотоциклі 13:00 Пошкодили банер із фотографією загиблого захисника на алеї пам’яті: встановили неповнолітніх порушників 12:57 Святковий Великдень разом із «Смаколик»: смачно, зручно, по-домашньому (новини компаній) 12:30 Сумна втрата для Теребовлі: на фронті загинув Богдан Галонський 12:05 ФК «Нива» повторно подав документи на проведення домашнього матчу і запрошує на відкрите тренування 11:45 Стрімкі пологи в дорозі: у кареті «швидкої» народився хлопчик 11:16 Розшукали водія-втікача, який на смерть збив велосипедиста на Кременеччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up