Після однієї із останніх аварій із обмежувачем, водії скаржилися, що габаритні ворота стали нижчими, ніж 2.5 метри. До слова, раніше журналісти «20 хвилин» двічі перевіряли висоту обмежувача і вона була на кілька сантиметрів вищою. Тоді це підтвердив і начальник відділу технагляду міської ради Олег Вітик. А за листопад водії вантажівок та бусів, висота яких більша, ніж обмежувача, так його понищили, що він "просів" і справді став нижчим.
Зараз ворота на ремонті. Як пояснює Олег Вітик, за ремонт обмежувача після аварій відповідає ТОВ «Тернопіль Мостобуд». Міська рада ще навіть не виплатила вартість обмежувача Раніше йшлося про вартість у 100 тисяч гривень.
Як розповіли в ТОВ «Тернопіль мостобуд», обмежувач ще не повернули на місце. Його збивали та врізались в нього понад 10 разів. Навіть головний механік Микола Шобан вже не пригадує, скільки разів були аварії з цими воротами.
- Тільки ми його встановлюємо – його одразу збивають, – розповідає головний механік Микола Шобан. – Одного разу обмежувач «травмували» через 8 хвилин після того, як його встановили на місце. В п’ятницю, 22 листопада, ми його встановили і в суботу його довелось зняти, бо в нього три рази врізалися і обмежувач "просів".
Як розповідає головний механік, потрібно або робити нову конструкцію, або капітально ремонтувати стару.
- Обмежувач вже настільки побили, що треба робити нову конструкцію, – розповідає Микола Шобан. – Якщо ремонтувати, то доведеться замінювати труби. Коли його повернуть – не можу сказати.
Як повідомили в ТОВ «Тернопіль Мостобуд», водії, які стають винуватцями пошкодження обмежувача, повинні відшкодовувати ремонт. Кілька водіїв вже повернули кошти на ремонт, по кількох винуватцях ДТП працюють страхові компанії. Кільком водіям вдалося втекти з місця аварії, їх розшукують правоохоронці.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
знають свої габарити? знають
то хіба міська рада чи обмежувач винен що дебілко спробував проскочити?