Між Львівською та Бережанською горить суха трава на площі один гектар
На ділянці між вул.Львівська та вул.Бережанська у м.Тернополі 1 вересня зайнялась масштабна пожежа сухої трави.
Про масштабну пожежу сухої трави повідомляє Тернопільська ОВА.
— На ділянці місцевості між вул.Львівська та вул.Бережанська у м.Тернополі горить суха трава та чагарники окремими осередками орієнтовно загальною площею 1 гектар. До гасіння залучено чергові підрозділи ДСНС, — йдеться в повідомленні.
Станом на 18.45 пожежу локалізовано. Триває гасіння. Небезпеки для життя громадян немає.
Приблизно з 16.30 в соцмережах почали з'являтись повідомлення про задимлення, яке було видно з Набережної.
Наразі очікуємо інформації від рятувальників щодо пожежі. Стежте за оновленнями.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Слава ГолдаМені просто нравиця як воно горить , всі бігають шось тушать суєтяться а воно ще дуще палає , а я собі сиджу курю і сміюся - мені це по пріколу))))
Ярослав Бігун reply Слава ГолдаСлава Голда ти дурачок?
Nik Nikon reply Слава ГолдаСлава Голда А дихати тим димом,теж по приколу? Звичайно ви ж курець.Напевно курите щось цікаве?