Молодь із Копичинець виховують через інтернет

Молодь із Копичинець виховують через інтернет
Виховати повагу до людської праці у молодих людей хочуть представники громадської організації міста Копичинці “Твоє місто”.

Відтак, на сайті міста громадські активісти звернулися до підлітків, які написали свої імена на бетоні та поставили дату. Щоб загладити свою вину перед жителями, підлітків закликають поприбирати у парку над озером. Статтю із таким закликом розмістили на сайті міста: www.kopychyntsi.com.ua.
Я точно знаю хто це був, бо їхні дії бачив на власні очі, їх було п'ятеро: троє хлопців та двоє дівчат, - каже голова організації “Твоє місто” Юрій Мудрик. - Тоді ще звернувся до підлітків, мовляв, що ви робите, але вони не відреагували.
Виховну розмову із цими підлітками вже провів дільничний, але парк вони ще не прибирали і в організацію не приходили.
- Ми ще зачекаємо деякий час, а якщо реакції не буде, то імена цих молодих людей розголосимо на першому дзвонику. Також напишемо нову статтю на сайт і в газету із вказаними іменами, - говорить пан Мудрик. - У нас немає наміру карати їх. Просто таке прибирання виховає у цих підлітків повагу до праці. Тоді, можливо, вони не будуть смітити та нищити майно, яке належить громадськості.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Anonymous
    але вже на мера рветься. зарухалися голубчики перед виборами.
  • Anonymous
    Яка вражаюча оперативність! Стаття була розміщена на сайті ще 22 липня.
    Anonymous reply Anonymous
    та то вони ("їхнє місто") тільки тепер додумались в 20 хвилин пропіаритись.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:07 На Збаражчині чоловік убив дружину, а після цього вчинив самогубство — поліція 12:45 За зґвалтування неповнолітньої засудили жителя Борщівщини 12:23 Червоний рівень небезпеки: на Тернопільщині очікуються надзвичайні дощі, грози та град 12:04 У Білецькій громаді впав ворожий дрон. Місцевих просять не наближатися, аби той не здетонував Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 11:20 Шахрай пообіцяв стосунки, натомість видурив у тернополянки понад пів мільйона гривень 10:51 Помер український композитор Ігор Поклад 10:25 На Тернопільщині врятували собаку із глибокого колодязя 09:30 Підтоплений будинок і заблокована швидка: ніч на Тернопільщині була неспокійною 09:10 Росія вночі запустила по Україні 728 дронів й 13 ракет 09:02 На Тернопільщині через негоду знеструмлені понад 32 тисячі споживачів 09:00 Перестало битись серце захисника з Лановеччини Василя Костюка 08:00 Укрзалізниця запускає безбар’єрний вагон для пасажирів на кріслі колісному photo_camera 05:03 У Тернополі гучно. В небі над містом та областю — шахеди та ракети (ОНОВЛЕНЕ) photo_camera 22:01 Небезпечна краса: отруйні рослини, які можуть бути навіть біля вашого будинку photo_camera 21:00 Подарували шанс на життя: у Львові врятували 30-річну маму з Бучача завдяки донорській печінці photo_camera 20:00 Журналісти «20 хвилин» отримали доступ до Генплану. Але довелось викликати поліцію 19:30 Горять дачі на Тарнавського: що відомо? photo_camera 19:01 Магія книготворення: тернополянка Наталія Волотовська створює світлі історії для малих читачів 18:00 Чи можуть в Україні зробити чотириденний робочий тиждень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up