Можна покласти квіти та запалити лампадки: у центрі Тернополя встановлюють портрети загиблих Героїв

Можна покласти квіти та запалити лампадки: у центрі Тернополя встановлюють портрети загиблих Героїв
  • До другої річниці з початку повномасштабного вторгнення росії на бульварі Тараса Шевченка встановлюють «кубики» з портретами загиблих військових.
  • Тернополяни можуть приносити квіти та лампадки, щоб вшанувати загиблих.

Облаштовувати «кубики» з портретами загиблих почали зранку, 23 лютого. На кожномку по вісім портретів Героїв. На них також можна прочитати імена, дати народження, де служили та коли загинули захисники. 

Відео дня

На бульварі Тараса Шевченка встановлять 30 таких «кубів». Це 240 портретів загиблих, розповіла начальниця управління культури і мистецтва міської ради Світлана Козелко.

– На жаль, загиблих стає більше. Ми додали ще 48 портретів захисників. Тернополяни можуть вшанувати пам'ять загиблих – принести квіти чи лампадки. Ми плануємо, що вони стоятимуть до 4 березня. Але, якщо буде хороша погода, вони зможуть стояти довше, – каже Світлана Козелко.

Тернополяни уже приходять на бульвар Шевченка та шукають знайомі обличчя полеглих Героїв. Також на бульварі встановили українські прапори. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач16

    Вічна памʼять Героям України!                                  Але міська та обласна влада могли б виділити кошти, щоб поставити кожному полеглому Герою України хочаб лампадку, замість того щоб виписувати собі захмарні премії
  • Тамара Бондарук

    Вічна пам'ять Героям України!

keyboard_arrow_up